Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért zöld a kutyám egyik...

Miért zöld a kutyám egyik szemén a csipa?

Figyelt kérdés
Reggelente az egyik szemén zöld csipaszerű valami szokott lenni. De nem a szemén kívül, hanem kicsit a szemhéja alatt. Mi lehet ez és hogyan tudnék segíteni rajta?
2011. máj. 8. 11:34
 1/10 anonim válasza:
állatorvos ad szemcseppet
2011. máj. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

töröld ki neki óvatosan, megne sértsd a szemét.

aztán menj kutyaeledeleshez az ad szemcseppet és elmondja mit hogyan kell vele csinálni. ne megyből fog hatni hanem később. vagy állatorvoshoz vidd el :)

2011. máj. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Javasolnék állatorvost, az megnézi. Nehogy kutyaeledeleshez vidd, hisz ő nem szakember, nem állatorvos. Legrosszabb esetben is állatgyógyszertárból végy. A szem egy érzékeny szerv, mindenféle ez meg azt ne csepegtess bele, kérd ki az állatorvos véleményét.
2011. máj. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Nálunk úgy van hogy az állatorvost nem is nevezném annak mert csak rosszat tesz a kutyáinknak. az állateledeles nálunk meg minden félét tud és ő szokott segíteni ilyen problémáknál. :))
2011. máj. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Akiteki ***** válasza:
75%

Ja, az állateledeles meg a következő diagnózisnál elteszi láb alól a kutyádat, akkor hol fogsz reklamálni? Naná, hogy mindenre tud valami tuti szert, mert valakinek el kell adnia.

Kötőhártya gyulladás, vagy belement a belső szemhéja alá valamit. Mindegyiket állatorvos gyógyítja.

2011. máj. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Te tényleg mindenbe belekötsz, ahogy egyik gyereknél is tetted, azthiszed te olyan okos vagy. aki itt van állateledeles az mindig is jó barátunk volt és ő benne megbízunk és mindíg segített. :)

te szerintem befoghatnád mert már mindenkinek elege van belőled :)

2011. máj. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Aki itt van orvos az fél ak utyától nem adja be rendesen a gyógyszert stb.. úgyhogy nekem te ne pampogjál ...
2011. máj. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Akiteki ***** válasza:
61%
Vedd be a nyugibogyót kiscsillag. A mindenki még nem vagy. Erre meg nincs más gyógyszer.
2011. máj. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem ilyen hangnemben kellene, de igaza van Akitekinek.

Megértem, hogy nem bízol az állatorvosban, aki nálatok van. De nem ő az egyedüli az országban. Biztosan van más is a környéketeken, vidd akkor el oda.

Gondolj bele...elhiszem, hogy jó ismerősöd, a tápos: De: járt ő 5 évet állatorvosi egyetemre? Tanult ő anatómiát, sebészetet, belgyógyászatot, farmakológiát, ophtalmológiát (szemek betegségei...stb És vizsgázott mindezekből? Szerzett valamilyen állatorvos mellett gyakorlatot?

Ha ezekre mind igen a válasz, akkor oké, feltétel nélkül megbízhatsz benne...

De hidd el, ha a kérdések valamelyikére NEM a válasz, csak árthatsz a kutyádnak, akit felételezem, szeretsz- és ezt gondolom nem akarod.

Mert azért valjuk be: én, ha va(hisz maga a kérdés feltevése is egy aggódó gazdira utal).

Nekem, ha valami bajom van, és tanácstalan vagyok, legrosszabb esetben is gyógyszerészhez, vagy jó esetben orvoshoz fordulok, és nem a kedvenc kenyeresboltban kérek tanácsot, akármilyen olvasott is, vagy jóbarátom.

2011. máj. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezzel tisztában vagyok, csak tudod a kutyaeledeles többet és mint ez az orvos( itt ) eddig semmi baja nem volt az én kutyáimnak. csak nem tudom mit kell leugatni... felháborító ez már..
2011. máj. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!