Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mi lehet ez?

Szerintetek mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem vagytok állatorvosok,de légyszi válaszoljon már akinek volt vagy van hasonló problémája.Van egy 1 éves keverék kutyám és 2 napja vettem észre hogy a hátsó lábán van egy dudor.1 cm-es lehet,a bőr alatt van,viszonylag puha állagú és egy kicsit mozdítható.És szerintetek mi lehet ez?A rákos daganat az milyen állagú?Puha vagy kemény?És ezen kívűl mi lehet még?Szerdán tudom elvinni állatorvoshoz,nem szeretném őt elveszíteni:(Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. máj. 9. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kullancs?
2011. máj. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is kullancsra tippelek! Figyeld, hogy nem nő -e a mérete, mert akkor tutira kullancs?
2011. máj. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem kullancs,mert nem kívül van neki,hanem belül ilyen daganat szerűség:(
2011. máj. 9. 15:58
 4/7 Akiteki ***** válasza:

Megütötte és vízhólyag. Max. egy hét és lelohad. Az enyémnek az oldalán volt múlt héten.

A daganat kemény és rücskös.

2011. máj. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úh.Köszi szépen a válaszod,most egy kicsit megnyugodtam,már teljesen be voltam fordulva hogy mi lehet ez.de azért elviszem szerdán mert úgy is be kell adatni neki a veszettség elleni oltást.
2011. máj. 9. 16:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószinű beüthette és az az a csomó. Nem kell annyira idegeskedni:) Ha daganat lenne, akkor az nem mozditható.
2011. máj. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi neked is:)Most már egy kicsit megnyugodtam,remélem hogy csak ennyi történt:)
2011. máj. 9. 20:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!