Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Már korábban is feltettem a...

Már korábban is feltettem a kérdést!? HELP (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Korábban írtam, hogy egy Husky kutya nagyon régóta be van zárva a kennelbe,soha nem vitték sétálni, talán életében 3x, és az udvarra sincs kiengedve soha, de ott van egy pincsi kutya, azt meg istenítik, és szegény Huskynak végig kell néznie.. az utóbbi 4 évben tuti nem kapott oltást, szeretetre éhezik, és a család gyerekei alig várják, hogy meghaljon :"(

Írtam levelet egy olyan embernek aki talán tud valamit tenni ez ügyben! Nem írt még vissza, olyan rossz. Úgy gondolom, hogy megtettem amit tudtam, de viszont úgy érzem, hogy TENNEM KELL MÉG VALAMIT.. mert ez nem állapot! :(

Ötleteitek vannak?? Egyébként Hajdú-bihar megye.. most még csak ennyit mondanék :)


2011. máj. 9. 17:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem kérdezted meg, hogy nem-e kaphatod meg a kutyát tőlük ha úgy se kell nekik? Vagy, hogy nem-e hordhatod el sétálni?
2011. máj. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy pár hét múlva kapok egy kiskutyust, így ki van zárva, hogy magamhoz vehessem... Az pedig, hogy sétálni elvihessem 1 a millióhoz :SS mert nem olyan jó a szomszéd viszony, ha lehet így fogalmazni... :S
2011. máj. 9. 17:18
 3/17 anonim ***** válasza:
Vagy talán próbáld meg feljelenteni őket az állatvédőknél és a rendőrség beavatásával talán tehetnek valamit az ügy érdekében. De a legjobb az lenne ha tudnál velük beszélni,hogy te elhoznád a kutyust magadhoz. Amúgy lenne rá lehetőséged vagy szeretnéd? Sok sikert a továbbiakhoz én szorítok a kutyusért:)
2011. máj. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
De a kiskutyával összebarátkoznának és úgy jó lenne. Ha sétálni akarod vinni ne kérd, hogy ők vegyenek pórázt szerez be egy pórázt annak a kutyának!
2011. máj. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszi!

Azon gondolkoztam, hogy kereshetnék neki egy új gazdit ? :)

Olyan 6 év körüli lehet a kutyus :) Nagyon imádni való!!

2011. máj. 9. 17:31
 6/17 anonim ***** válasza:

Az jó ötlet ! :))

Vagy csak ideiglenesen befogadnád, amíg nem találnál neki gazdát :):) De pikk pakk fogsz neki találni. :):) sok sikert, próbálj velük beszélni, hogy kell e nekik még ez a kutya meg ilyesmi. és ha nem akkor fogadd be ideiglenesen :)

2011. máj. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ha tényleg a segíteni akarás és az önzetlenség beszélne belőled, akkor azt mondanád, hogy nem kéred a kiskutyust, a szomszéd kutyát akarod megmenteni inkább.

Hidd el, egy ilyen nehézsorsú kutya helyreállásának végig asszisztálása legalább akkora öröm, mint egy kölyök felnevelése.

2011. máj. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van !!! Megmenthetnéd azt a kutyát a rossz környezettől ! és boldogok lehetnétek !!
2011. máj. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Írj egy privátot, lehet, hogy látok némi segítséget!
2011. máj. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Kicsit keresgettem, kutatgattam, és kiderült , hogy a kutya 13 éves.. :S :(

Felkerestem valakit, akinek talán kellene :D

2011. máj. 9. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!