Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya a pug? Harap?...

Milyen kutya a pug? Harap? Szetrag dolgokat?

Figyelt kérdés
Csak olyan irjon akinek van!
2011. máj. 10. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
mopsznak hívják magyarul,szétrágni nálunk addig rágott,míg fogat váltott,azóta nem.Harapni,hát nem hinném,mert egy nagyon barátságos természetű kutya,de valószínűnek tartom azért,h nála is sokat számít a nevelés...amúgy egy tündéri kis dög,én nagyon imádom:)
2011. máj. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen imádni való!Nekem egy 3 éves mopszom /pugom/van.Annyi szeretetet tud adni,hogy az valami hihetetlen.Mi nagy állatbarátok vagyunk ezért persze kicsit el lett kényeztetve.Soha nem rágott szét semmit csak a saját plüss állatait egy idő után de azok azért voltak az övéi.Soha nem harapna meg senkit,gyerek mellé pedig kiválóan alkalmas.Könnyen tanítható,ezért ha kicsi kora óta rendesen foglalkozol vele nagyon okos kutyus lesz.Viszont nagyon tud horkolni:-)!Amúgy ha tényleg szereted az állatokat akkor nagyon ajánlom.Én semmiért és senkiért nem válnék meg tőle!
2011. máj. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mopsz! Imádom, fekete, 3,5 éves, tündér, bohóc:-)
2011. máj. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden kutya harap és szétrág dolgokat, amíg a gazdája nem magyarázza el neki, hogy azt nem szabad. Ha majd már tudja, akkor nem rágja szét és nem harap. Van aki ezt az első percben a helyére tudja tenni, van akinek 5 év sem elég rá.
2011. máj. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mopsz
2011. máj. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
utálom a pugomat. Sose vegyél. Mihaszna dög. ÉS még drága is.
2011. máj. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!