Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyád van és milyen...

Milyen kutyád van és milyen fajta testesíti meg neked az álomkutyát?

Figyelt kérdés
Nekem egy tacskó keverékem van és egy közép ázsiai vagy egy kanári-szigeteki az álomfajtám.
2011. máj. 10. 16:38
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Nekem whippetem van, ő is egy álom fajta volt nekem, de szerencsére beteljesült. :) Ezen kívül bármilyen más agár is az álomfajtám, de leginkább egy barzoj, saluki vagy azawakh. De az összes gyönyörű szép! :))
2011. máj. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Hát van kedvenc fajtáim ( whippet, mudi, aussi, oroszlánkutya), de keverékeim vannak menhelyről. Mindig menhelyről lesz kutyusom (szerintem keverék ).A véletlen műve. Az eddigi kutyusaim az álom keverékek :) minden tökéletes a jellemük,a külsőjük MINDEN és így lesz ez mindig :D
2011. máj. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Egy keverék kistestű kutyánk van, de sajnos nekem a kutya ott kezdődik, hogy német juhász, rottweiler, dobermann... az alatt max. egy nagyméretű patkány. :D


Az álomkutyám pedig egy berni pásztor. Gyönyörűség az a kutyafajta. :)

[link] :')

2011. máj. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
egy 7 éves basse hound kan. és egy 3 éves boxi szuka:) de nekem az álom kutyát egy fajta se tudja már teljesiteni..sajnos az álom kutyám 3 éve nyugszik a föld alatt:(:(:(
2011. máj. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
:D uszkár, imádom, mind jellege külsőre, mind a belső tulajdonságára, és a legjobb, hogy viszonozza a szeretetemet m3
2011. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Nekem van: csivava,palota pincsi,goldenretriver,német juhász!
2011. máj. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Közép-Ázsiai Juhászkutyám van, és igenis ez az álomfajtám.. :) Nagyon ragaszkodó, szereti a gazdáját, nagy, erős, mindenre figyel, őrzi a területét, a házat. Nagyon jó kutya, most 15 hónapos :) Azt mondják, hogy a KÁJ kb 2 éves korára komolyodik meg, de ő már így is elég komoly :) Nagyon jó kutya, szeretjük :)
2011. máj. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
snaci
2011. máj. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Havanese!!!!!!!!!!!!Van is és lesz is :)
2011. máj. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

nekem egy menhelyi keverék Magyaragár-németjuhászom van, egy talált keverékem (most vemhes) és egy KÁJ kölyköm.

korábban is volt KÁJom, velünk alázatos volt és jól nevelt, de ha területvédésről volt szó, sajnos sok kóborkutyát kinyírt.

ráadásul játszva. egy kifejlett németjuhász kant 2 percébe telt megölni...:(

Ha beugattak kisebb kutyák a kerítésen, lenyúzta a pofájukról a bőrt.

A szomszéd kutya kiugatott a kerítésen, leharapta a lábujját...

A kaját etetőtálastul ette meg!!!! - utána fémtálból evett.

Sajna az előző gazdája nem tanította meg még alap dolgokra sem... a mostanit nagyon neveljük, hogy ne történjenek ilyen balesetek...

Viszont a menhelyi agárkeverékem zseniális kutya, értelmes, érzékeny, már a nézésemből is tudja, mit akarok, olyan jól nevelt, póráz nélkül bringával sétáltatom, semmi gond nincs belőle.

Jön mellettem, ha autó jön annyit mondok, hogy "Manó le!" és mutatom, melyik oldalra húzódjon, rögtön lemegy. Nem tudom, hogy tanulta meg, csak tudja mit akarok...

a kis KÁJ kölyköt is segít nevelni, és sajátjaként védi az idegen kutyáktól...

A másik keverék sajnos nagyon önfejű, teljesen más személyiségek, pedig ugyanúgy neveltem őket... egy önző kis malacka...:)

A KÁJ tényleg kivételes kutya, nálam is messze viszi a pálmát, a pitbull meg a többi "harcikutya" neki csak játékszer... Nincs agyontenyésztve, sokkal ősibb ösztönei vannak még... emiatt mondjuk határozott gazdát kíván...

De Manó akármilyen fajta lenne, így imádnám...nem is kutya, inkább ember. Annyiszor védett meg, és én is téptem le róla kutyát, ha arról volt szó...olyan kötelék van köztünk, ami egy életre szól.

Pocak meg pocak, vele lesz teljes a csapat, szó szerint táncol, ha valaminek örül vagy ki akar engesztelni, nem lehet rá haragudni!:D

köszönöm, aki végig olvasta, csak jól esett leírni:)

2011. máj. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!