Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelenthet az, ha egy...

Mit jelenthet az, ha egy addig teljesen szobatiszta kutya hirtelen sorozatosan bepisil?

Figyelt kérdés
Egy 1 éves ivartalanított westie kanról van szó. Fél éves kora óta teljesen szobatiszta, nem volt vele semmi gond. Ma reggel 7 körül bepisilt. 8 körül szoktuk levinni. Gondoltuk biztos nagyon teleitta magát éjszaka, előfordulhat az ilyen. Levittem, 9 körül jöttünk fel. Aztán délután fél 1-kor a szemem láttára kezdett pisilni a nagyszoba szőnyegre. Rákiabáltam, rácsaptam a fenekére, beszaladt az asztal alá. Gyorsan húztam a cipőmet, magamhoz vettem egy kis husit a hűtőből és lementünk. (egyébként 2-3 körül van a 2. séta). Lent fejezte be a pisilést, megdicsértem érte, adtam neki husit. Aztán megint pisilt, újra dicséret, jutalom. Majd megint. Ekkor már csak szóban jutalmaztam, mert kezdtem gyanakodni, hogy a husi miatt csinálja. De még utána is pisilt, összesen 7szer a séta során. 10 hónaposan volt ivartalanítva, azóta nem jelölget, csak egy helyen kipisili magát. Ez sem tűnt most jelölésnek, mert nem válogatta meg gondosan a helyet, csak menet közben néha leguggolt és csurrantott pár cseppet. Feljöttünk, nekiláttam kisúrolni a szőnyeget, amikor végeztem, akkor vettem észre, hogy közben csinált az előszobába egy kis tócsát. Én egyszerűen nem értem egyáltalán hogy fér bele ennyi pisi. Nem tűnik betegnek, játszik, ugrándozik, eszik rendesen. Akkor mi lehet a baj?
2011. máj. 12. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
egy állatorvos nem ártana. de komolyan. vigyétek el.
2011. máj. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vigyétek dokihoz. Lehet vese elégtelenségre van! :S

Nem iszik többet mint eddig ?

2011. máj. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínű egészségügyi oka van, ha séta közben is csinálja, szóval doki. És ha hirtelen lett ilyen súlyos, akkor lehet, hogy nem ártana sietni vele...
2011. máj. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 LN09 ***** válasza:
Lehet felfázott. Az én kutyám is csinált ilyet már. ORVOS!
2011. máj. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!