Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A beagle kiskutyákat 20...

A beagle kiskutyákat 20 ezerért megveszik?

Figyelt kérdés
Nézegettem az expresszen és egy nap kb. 5-öt vagy többet tesznek fel. Ezeket meg is veszik? Mert mostanában igen sok a beagle.
2009. márc. 11. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Elképzelhetőnek tartom, hogy megveszik, viszont egyáltalán nem biztos, hogy meg is tartják, vagy úgy tartják, hogy az a kutyának is jó legyen. Szerintem sok közülük felnőttként menhelyen végzi vagy rosszabb helyen, még ha találnak is gazdát a kölyöknek.
2009. márc. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tényleg sok van belőle, amostanában amolyan "divatkutya" lett. (Nem leszólás, nekem is az van, de négy éve, amikor én megkaptam, még alig néhányan tudták csak, hogy milyen ez a fajta.) Az, hogy mennyiért tudod eladni, attól is függ, hogy törzskönyvvel vagy anélkül... De szerintem törzskönyv nélkül kicsit sok, törzskönyvvel viszont kevés. Mondjuk nem vagyok nagy kutyaszakértő, de mi kb. a duplájáért vettük törzskönyvvel. Bár mondjuk, mint mondtam, ez négy éve volt.
2009. márc. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen,az előző hozzászólónak igaza van.

Nagyon sokat árulnak,ezért is olcsó ,és nagyon sokat csak úgy vesznek meg h jaj de cuki!! és aztán kidobják....

Nem véletlenül van alakulóban a beagle fajtamentés!

Rengeteg talált, elajándékozandó 1 éves körüli beagle van:(

Ha eladod a kiskutyákat,akkor lécci jegyezd fel hogy kinek,és hova adod el,elérhetőséggel,igy a későbbiekben akár te is rá ismerhetsz ,hogyha valaki megtalálja és igy visszakerülhet a gazdihoz,vagy rosszabb esetben ha kidobja akkor azzal állatkinzást követ el.

Amúgy itt a városunkban 4 hónap alatt sikerült 5 kiskutyát eladniuk a gazdiknak...és ők expresszen hirdettek....szóval nem könnyű...mondhatni már nem éri meg beagle kiskölyköt eladni!

2009. márc. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Néhány éve 40-50 ezer Ft körül mozogtak a beagle kölykök (mondjuk akkor még a legtöbb kölyök törzskönyvezve volt szerencsére)Hála a szaporítók tömeges megjelenésének, mára 10-15 ezer körül van a legalsó árkategória, ezért a legtöbb laikus ezek közül választ. Természetesen ezek a kölykök törzskönyv nélküliek, ismeretlen származásúak, sokszor a megfelelő alapimmunizálást sem kapták meg és küllemileg is elég hibásak.

Nem egyszerű eladni őket, főleg jó gazdiknak nem, nem akarlak bántani, de megint csak azt tudom mondani, hogy nem kellett volna mindenáron olyan makacsul ragaszkodnotok a szaporításhoz.

2009. márc. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Szerencsére már 10-15ezerért lehet venni kölyköt, ami azt jelenti, hogy nagyon rövid időn belül kikerül a fajta a szaporítok érdekköréből, ennyiért már csak a bolondnak éri meg szaporítani.
2009. márc. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

El tudod adni ennyiért!

A barátnőm most adott el hat kölyköt 25000ft-ért!!!

2009. márc. 12. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha szabad érdeklődnöm:)

A barátnőd egyszerre (egy személynek) adta el mind a 6ot?

2009. márc. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Remélem nem és előbb-utóbb megjön az emberek esze+eljutnak arra a kulturális szintre, hogy nem okozzák más élőlény halálát, betegségét közvetve sem . Nem érdemes szaporításon gondolkodni, mert:

-szaporítás majomszokás

-aki szaporít nem szeretheti az állatokat, hisz bajt okoz nekik és ezeknek büntetése is lesz...

2009. márc. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én 2 éve vettem őket és akiket felhívtunk a hirdetés miatt, hogy van-e még kiskutya sokan azt monták, hogy nincs. Vagyis pár napon belül mindet eladták. Nekem most 3 született (törzskönyves nagyszülőktől, bár tudom, hogy ez nem sokat számít), oltva, féregtelenítve lesznek. Gondoltam arrra, hogy elővételbe adom, mint ahogyan mi is vettük a mostaniakat. Mondjuk 5 hetes korukban meghirdetem és kijönnek lefoglalni és majd 2-3 hét múlva elvihetik. Így ha nem is vennék meg olyan hamar lenne még időm. igaz már most is van rájuk érdeklődő. Egyébként abba a megyébe ahol lakok nem találni hirdetésben beagle-t. Mind 2-t kb. 100 km-rel messzebb vettük tőlünk. Az Alföldön és Bp-en van szerintem a legtöbb.
2009. márc. 13. 15:25
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem kereskedőnek adta el a barátnőm ha erre gondoltál!Hanem szerető gazdiknak! De tudod vannak olyan emberek akik a fennmaradó összeget inkább a kutyákra fordítják!

De nem ez volt a kérdés!!!

2009. márc. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!