Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik fajták a legragaszkodób...

Melyik fajták a legragaszkodóbbak?

Figyelt kérdés
Olyan fajtákra gondolok amelyek nagyon ragaszkodnak gazdájukhoz, lesik minden szavát minden mozdulatát.
2011. máj. 14. 22:18
1 2
 11/18 anonim válasza:
yorkshire terrier ha elmész valahova sír ugat ha viszamész nagyon játékos !!! és amugy a puli!!!
2011. máj. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Na,aki KÁJ kutyát írta,annak elhiszem.S azt is,hogy csak hozzá ragaszkodik,a gazdihoz.A vizsla is ragaszkodó,csak mindenkihez,aki kedves vele....
2011. máj. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
véleményem szerint is a magyar vizslák
2011. máj. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szerintem az igazi egygazdás kutyák mind nagyon ragaszkodóak.Nekem kaukázusi keverékem van,és össze sem lehet hasonlítani az előző kutyámmal(fajtatiszta utcai turmix volt).Az előző kutyusom,a leggyanúsabb idegennel is elment volna,aki most van,őt le sem lehet vakarni rólam :) eszébe sem jut másnak "csapni a szelet" :)

Szóval részemről a kaukázusi a nyerő :D

2011. máj. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

szia!


Ezt nem lehet fajtára lebontani. Minden kutya ragaszkodó, amelyik úgy lett nevelve, és amelyik megtanulta, hogy ez jó neki! Különben meg kutyától függ. Az egyéniségétől.

Nekem most mudim van, hihetetlen, hogy séta közben is visszaszalad egy percenként hozzám! Imádom, hogy nem megy el messzire (réten).

Viszont volt már olyan német juhász keverékem, hogy le se ... a gazdáját, mármint engem. Mivel menhelyi volt, nem lett ragaszkodó kiskorában. Pedig a nj is ragaszkodó fajta állítólag.

Szóval egyéni kutyafüggő a dolog szerintem. Számít a környezet, a nevelés, a bánásmód is persze.

2011. máj. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 nory0722 ***** válasza:
Egyértelműen a menhelyi kutyák:) Meg a golden retriever. Nekem beagle-m és mentett kutyám van,a mentett mindig a nyomomban van,a beagle járja a maga útját. Az is igaz,hogy a beagle kan, a másik pedig ivartalanított szuka. De szerintem ez ettől független. Tényleg ők a leghűségesebb társak.
2011. máj. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

a Palota pincsi a leg ragaszkodobb :)

nekem van egy minden hova kővet , ha wc-re megyek , ha iszok , ha alszok ő is alszik , ha megyek valahova ő is jönn . ha eszek ő is velem eszik .

Egyszóval Mindig ott van ahol én vagyok.

És senki mást nem szeret csak engem :)

Szóval szerintem pincsit válasz .

Nagyon ragaszkodó lények :))

2011. máj. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
bobtail és tacsi
2011. máj. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!