Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan érdemes készülni ha...

Hogyan érdemes készülni ha egy kiválaszott fajtát szeretnék leginkább menteni?

Figyelt kérdés

gondolom pénz az tuti kell meg hely ahová majd a kutyákat rakom ideiglenesen,de ezen kivül mikre lesz majd szükség??


18/L


2011. máj. 15. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát figyi.. ennyi tudással én nem vágnék még bele. Először érdeklődj, és ha majd nyertél a lottón, akkor elkezdheted. Sajnos rengeteg pénz kell hozzá, és te el sem tudsz annyit képzelni (én sem) amennyi egy ilyen létesítményhez kell. Még megépíteni, rendbe hozni, elindítani pár millióból meg van, de a fenntartása.. attól függ, hány kutyát gondoztok. Havonta szerintem az is benne van 1-2 millióban, nyugodtan mondhatom. Az állatorvosi ellátás, felszerelések, etetés, alkalmazottak megfizetése (mert 1-2 kell, takarítani, állandóan gondozni)..
2011. máj. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ideiglenes kutyáim már vannak, meg ahogy észre vettem egyik fajtamentésnek sincs egy istállónyi épülete,meg ilyenek,hanem ideiglenes befogadókkal csinálják,meg ilyenek
2011. máj. 15. 11:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, de akik ideiglenesen fogadnak be, azok kénytelenek is így vagy úgy megszabadulni a gazdátlan kutyáktól.

Ha te ezt nem tudnád a szívedre venni, akkor ne ideiglenes befogadóban gondolkozz.

2011. máj. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

én ugy csinálom majd ezeket hogy lesznek a gyepiröl kihozott kutyák,meg a stb.

ha olyan egészségügyi és lelki állapotba lesznek,örökbe lesznek adva szerzödéssel,chipezve és oltva.leellenörzőtt és biztos helyre.

eddig jó terv nem?

2011. máj. 15. 12:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, ha már vannak ideiglenes kutyáid, akkor tudod miről van szó, és mi kell hozzá. Vagy valamilyen fajta mentő egyesületet szeretnél létre hozni? Mert ahhoz bizony sok minden kell, és egyedül kevés leszel hozzá.
2011. máj. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

igen,mint pl a németjuhász fajtamentés,még facebookon is vannak meg saját holnap is van.

jó előre probálok minnél több infót szerezni

2011. máj. 15. 15:52
 7/7 anonim ***** válasza:

a magyar vizsla fajtamentésről olvastam, nekem szimpi ahogy működnek, szerintem tőlük tanulhatsz, elleshetsz dolgokat

[link]

[link]

és a facebook oldaluk:)

2011. máj. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!