Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 2 éves németjuhászom...

Van egy 2 éves németjuhászom nem nálam nevelkedett! Félek kihozni a kenelből hogy tanitsam tiszteletre szófogadásra?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 16:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Először is ne félj! Megérzik a kutyák, hogy bizonytalan vagy és ettől Ő is bizonytalan lesz, ami átcsaphat agresszióba. Legyél nyugodt. Bízz meg a kutyában, akkor ő is igyekszik megbízni benned. Amikor már nyugodt vagy, nyisd ki a kennelt. Hagyjad, hogy ő menjen hozzád. Ez legyen az első lépés. Először a bizalmat építsed ki utána a szófogadásra.
2011. máj. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Ha elbírsz vele akkor szófogadatlan kutyát is sétáltathatsz ha nem akkor inkább ne főleg ha nem szereti a kutyákat vagy a macskákat mert abból baleset is lehet.
2011. máj. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha fél valaki egy kutyától, miért is vállalta be?
2011. máj. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Amúgy miért van kennelbe?
2011. máj. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem mered kinyitni, pontosan attol fog jobban begolyózni, hagyjad hadd fáradjon ki, majd fokozatosan közelits, kajával, játékkal, dédelgesd, stb.
2011. máj. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
azért vállatam be mert nem én kaptam csak aki kapta utközben otthagyott minket egy kis palotapincsivel meg egy németjuhásszal és ez van nem fogom elviteti a sintérrel inkább megpróbálok minden lehetőséget megragadni hogy egy közös kapcsolatot kiépitsek a kutyával.
2011. máj. 17. 12:10
 7/13 A kérdező kommentje:
azért van kenelben mert három gyerek van egy 3 éves egy 4 éves és egy 11 éves. a kutya elég nagy termetű és még énis félek nem hogy attól hogy esetleg a kicsik piszkálják és megtámadja őket énis 1 hónap után jutottam el odáig hogy annyira bízik bennem és énis hogy meg merem simogatni az ottár
2011. máj. 17. 12:13
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha a kutya nem az a simulós természetű, te pedig tartasz tőle, jobb lenne neki másik gazdát keresni.Vagy keresel egy valóban hozzáértő kiképzőt, aki segít átnevelni a kutyát. Főleg a gyerekek miatt.

Azzal, hogy be van zárva,csak nehezítve van a dolgod.

2011. máj. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
most kérek kölcsön egy szájkosarat és megpróbálom kihozni a kenelből egy erős férfi segírségével . Szerintetek ha többször viszem sétálni szájkosárral utána szájkosár nélkül is ffog menni? én elég előzékeny vagyok és már nem félek annyira tőle megpróbálok kenelen kivül is többet foglalkozni vele szerintetek fog igy menni?
2011. máj. 19. 19:00
 10/13 anonim ***** válasza:

Amíg nem bízol a kutyában nem fog menni. Nyugodj meg szépen, ne érezze, hogy félsz vagy bizonytalan vagy. És ne tegyél hirtelen mozdulatokat.

Próbálj meg vele barátkozni. Ha vissza hozza a labdát, akkor az nagyon jó. Játszatok egy kicsit.

2011. máj. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!