Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Linkelnétek képet a kutyátokról?

Linkelnétek képet a kutyátokról?

Figyelt kérdés
Kutyát szeretnénk venni de még nemtudjuk,hogy milyen fajta legyen.Lehet nagy kicsi közepes hosszú szőrű rövid szőrű.Nektek milyen van?
2011. máj. 16. 11:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Amstaff. De képet nem linkelek.:)

El képzelésed csak van milyet szeretnél ?

2011. máj. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagy,közesep,kicsi mind1 csak kutya legyen :) és fajtiszta
2011. máj. 16. 11:40
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem chihuahua van. nem a picike, hanem 4-5 kilós. nagyon értelmes okos imádnivaló kutyus. ha beírod a google-ba, és bal oldalt rákattintasz hogy képek, akkor csak képeket ad be rengeteget. van még tacsink is, ő is imádnivaló, de sértődékeny és konok
2011. máj. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hol laktok , panelban vagy kertesben ? Benti vagy kinti kutya lesz , esetleg mindkettő ? Mennyit tudtok rászánni havonta (kaja miatt kérdezem) ? Mennyire legyen nyugodt vagy pörgős ? Van-e valami célod vele (kiállítás , verseny stb) vgy csak családi kutya lesz ? Mennyi időt tudsz fele foglalkozni naponta ? Íratnál bővebben mert így a több mint 300 fajta kutyából nehéz bármit is ajánlani.
2011. máj. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
érdemes egy menhelyen körülnézni, azok a kutyusok is érnek annyit, és nagyon hálásak. és bármilyen keverék tud gyönyörű és imádnivaló lenni. (chihuahuás)
2011. máj. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 92anna válasza:

Yorkim van :) őt csak akkor ajánlom,hogyha van elég időd türelmed és szakértelmed a neveléséhez!


[link]

2011. máj. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
kertes házban lakunk minegy,hogy kinti-e vagy benti.Kaja mindig van itthon ha nincs kutyatáp akkor majd eszi házikosztot.Sokat foglalkoznánk velem meert vlami mindig van itthon.
2011. máj. 16. 12:14
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem van 1 kis pulim, 3 kuvaszom meg egy befogadott kuvasz-kaukázusi keverékem. Kertes házban ideális fajta, nem kényes, jó házőrzők és rendkívül ragaszkodók. De a határozott nevelés elengedhetetlen.
2011. máj. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 nory0722 ***** válasza:

Nekem egy beagle-m és egy mentett keverékem van. a beagle nagyon okos,feltalálja magát mindig,makacs és önfejű,de nagyon jó kutya(következetes neveléssel). Mind a 2 jó jelzőkutya. A keverék nagyon hálás,mindig azt lesi,hogy tehetne a kedvünkre.


[link]


[link]


[link]


Szerintem nézz szét kicst a menhelyeken(én is ott vagyok önkéntes),sok fajtatiszta kutya van(köztük kölykök is, 3-6 hónaposak). Így legalább meg is mentesz egy kutyát,és egy nagyon hűséges társat kapsz!

2011. máj. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 nory0722 ***** válasza:
Még annyit a beagle-ről,hogy emberszerető,falkaállat(kell neki egy társ,akár macska is lehet),ha nincs rá elég időd,szökni fog. Meg kell találni azt a megoldást,amivel levezeted az energiáját és kiélheti a kereső ösztönét(én erdőkbe hordom és bújócskázunk:) ). Következetesség kell a tanításához,tényleg mindig a kibúvókat keresi. Hízékony,ezért házikosztot nem kaphat,a szőrét hetente egyszer kell ápolni,fülét kétszer kitisztítani,különben begyulladhat. Az erdőben csak akkor szabad elengedni,ha megfelelően ki van képezve,különben sose fogod meg,ha egy szag után elmegy.
2011. máj. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!