Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem volt még nagydolga?

Miért nem volt még nagydolga?

Figyelt kérdés
a 6hetes kiskuytámat még nem láttam nagy dolgot végezni, pedig a házban tartjuk bent.Mit tehetnék??? Mármint hogy k@kiljon
2011. máj. 16. 19:31
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
a környezetváltozás vagy az az okozta stressz is okozhatja, de ha 1, másfél napnál több telik el, akkor állatorvos
2011. máj. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

az állatorvost kéne felkeresni végre Drága!

féreghajtás, oltási program stb. akinek fogalma sincs hogyan kell nevelni, tartani egy kutyát ugyan mi a francért vesz magához pláne a szaporítókat támogatva?!

2011. máj. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Bocsi de én már vasárnap mikor elhoztam felhívtam az állatorvost hogy mikor vihetem beoltani, mondta hogy várjunk csütörtökig addig hadd szokja az új környezetet, van fogalmam az oltásról és a féregtelenítésről szóval nem kell rögtön ilyen hangnemben nekem támadni!! Köszi


A többi válaszírónak is köszönöm a segítséget, ma is felhívtam az állatorvost és azt mondta adjak neki tejet!

2011. máj. 17. 12:14
 14/14 anonim ***** válasza:
akinek van valami köze a kutyákhoz és felelősségteljes döntéseket tud hozni, az nem vesz szaporítótól 6 hetes korában kutyát!
2011. máj. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!