Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csak a számat nyaldossa...

Miért csak a számat nyaldossa a kölyök csivava? Arcomat, kezemet soha.

Figyelt kérdés

ha közelebb vagyok már hozzá és kinyujtom a nyelvem egyből nyaldossa, de ha nem nyújtom ki a nyelvem csak meg puszilom ő is egyből puszilkodik de csak a számat..:o arcomat soha..

miét van ez? :)

3hónapos lesz a kicsi.:)és szuka.


2011. máj. 20. 07:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Te a nyelvedet nyaldostatod vele? Nem félsz, hogy elkapsz tőle valamit???
2011. máj. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ismét egy nagyon okos válasz jött,de mit is vártam itt a gyk-n.. :) Nem nyaldosom vele,de egyszer kinyújtottam és kiváncsi voltam azt is megnyalja e,mert a számat erőteljesen nyaldosná,de nem engedem neki...

de nem csak az én számat, hanem kb, mindenkiét.. :D

2011. máj. 20. 07:24
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem piszkálásból írtam, csak a kérdésedből ez jött le, bocsánat!!!
2011. máj. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem érzi a kajaszagot. nem lehet??
2011. máj. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hmm ez érdekes :)

Szerintem ez nagyon aranyos a kutyádtól :D Annyira szeret, hogy ezt most így fejezi ki. Szerintem változni fog idővel a dolog. Egyik ismerősömnél is ilyen "probléma" volt, de ő bekente a szája szélét piros paprikával, a kutya ahogy ment hozzá nyalogatni, fintorgott egyet. Azóta nem csinálja. Egyébként ezt a piros paprikás dolgot, szokták rágásra is alkalmazni, pl: Ha a kutya rágja a saját házának tető részét stb.. bekenik egy picit, és hozzá sem nyúl többet :D

Remélem tudtam segíteni :)

2011. máj. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
7:31 vagyok, bocsi csípős paprikával* :D
2011. máj. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

igen szerintem is így próbálja kifejezni a szeretetét,de ha nem "javul" én is bevetem ezt a módszert.:))

2011. máj. 20. 09:05
 8/12 compactegon ***** válasza:
a kutyák azért nyalogatják egy másik kutya vagy ember száját, mert ezzel fejezik ki alárendelt pozíciókjukat. elfogad főnöknek :) maradjon is így.
2011. máj. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz lenne, akkor a rangsorban feljebb lévő kutya, nem nyalogatná a másik száját, ami nálunk naponta előfordul.
2011. máj. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az én lánycsivim is ezt csinálta kölyökorában. rohadt idegesítő, meg fujj. Te se hagyd neki, mert férges lehetsz.

Na nem is ez a lényeg. Szóval az enyém a számat/számba nyalogatott, meg az ORRLYUKAMBA! felnyalt az orromba! És ez azóta is ígyvan. Mindenkinek az orrlyukába nyal ahogyan közel engedik őt az arcukhoz.

A szájnyalogatást úgy fél éves korában abbahagyta, szóval lehet h a tied is abba fogja hagyni.

2011. máj. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!