Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy rottweilertől vagy egy...

Egy rottweilertől vagy egy dobermanntól félnél jobban, ha szembejönne veled az utcán?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 20:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem sok különbség van közöttük, alapjában nem félek a kutyáktól, de ha egy sötét utcában jönne velem szemben szabadon, inkább megfordulnék, legyen az akármelyik.
2011. máj. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Talán a Rottweilertől
2011. máj. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Dobermann. Rottweiler mellett nőttem fel és imádtam mindig vele játszottam. Attól a fajtától egyáltalán nem félek. :)
2011. máj. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Nem mernék el menni mellette mégha sunyin néz és megy tovább akkor se, tudom hogy lefutna és simán kicsinálna

Nem szégyen ez de inkább futnék :)

18/F

2011. máj. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
roti
2011. máj. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
itt a környéken sok ilyen típusú nagy kutyák vannak, mindenki viszi, sétáltatja őket. már megszoktam. Ha egy képzett kutyának néz ki, vagy legalábbis gazdájával van, akkor nemfélek, de ha szabadon, egyedül, akkor bármi megtörténhet, nem adok okot neki semmire, szépen átsétálok a másik oldalra.. de nekem is amstaffom van, és ahogy látom, sokat számit, hogy gazdival látják, meg hogy normálisan néz ki, stb... de a rotikba nem bizom annyira..
2011. máj. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én szeretem a kutyákat de ami kóbor vagy nincs ott a gazdája attól már félek!
2011. máj. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Minikitty ***** válasza:
Egyiktől sem, mert ha nem agresszív akkor teljesen mindegy, hogy milyen fajtájú, nem jelent veszélyt.
2011. máj. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Butaság félni tőlük, mert azt megérzik. Ők is csak kutyák.
2011. máj. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
egyiktől sem.
2011. máj. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!