Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbullosok és amstaffosok!...

Pitbullosok és amstaffosok! Milyen természete van a kutyátoknak? (lent)

Figyelt kérdés
Úgy értem szótfogad-e, hogy jön ki a családdal, más emberekkel, más kutyákkal? Hogy nevelitek?
2011. máj. 24. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én amstaffom mindenkivel kijön. Senkivel nem agresszív. Kivéve persze, ha meg kell védeni engem, vagy magát.
2011. máj. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

4 amsztaffal sétálunk reggel (nekem egy pici terrierem van), egyik sem támad, csak véd. Védi magát, a falka többi tagját idegen kutyákkal szemben, illetve az én kicsi kutyámat egymástól is játék közben ha "eldurvul" - nyak láb harigcsa:) Természetesen póráz nélkül vagyunk a futtatókon órákat. Jó gazdáknál ilyenek a kutyák.

Van egy pitbull is (tesómé)iszonyat játékos az is, ellenben kiszámíthatatlan néha odakap a tesómnak!! :(((

2011. máj. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

pit bull terrierjeink vannak.


emberrel végtelenül barátságosak, bármit eltűrnek, az idegeneket is szeretik.

de más állatot nem viselnek el, és az idegen kutyával sem egyszerű összeengedni őket. egyikük egyáltalán nem barátkozik, nem őrjöng, de ha a közelébe mennek, akkor odavág. van, aki csak a kanokat nem viseli, de szukával, kölyökkel elvan, és van, amelyikük totál nyugiban elvan bárkivel-bárhol, csak akkor harap, ha valaki rátámad.

egyébként külön-külön tartjuk őket, csak felügyelettel van közös hancúr.

a nevelésük szerintem nem sokban különbözik más kutyákétól, kicsit több kreativitás szükségeltetik, mert elég makacs kutyák, de ha sikerül egy hullámhosszra kerülni, akkor ezzel sincs gond.

2011. máj. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nálunk szomszédban is és futtatón is van pit meg amstaff. nagyrészt nevelés kérdése. de amelyiket idejében és jól szocializálták az jól elvan. nyugosdtak, kedvesek.

de vannak teljesen elcseszettek.

2011. máj. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ahogy elnézem első kutyának nem való. de remek kutyák.
2011. máj. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!