Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4ves tacsinak hám vagy nyakörv?

4ves tacsinak hám vagy nyakörv?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
hám
2011. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Minikitty ***** válasza:
100%

Nyakörv.

A hám sokkal jobban zavarhatja a kutyát és a nyakörvvel könnyebben tudod irányítani.

2011. máj. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kistestű kutyának a hám kényelmesebb.
2011. máj. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
első vagyok: tapasztalatból mondom, hogy mióta hámja van a kutyánknak sokkal könnyebben irányítható és jobban figyel ránk is
2011. máj. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Minden kutyának nyakörv. A hám munkakutyának való, de sima sétánál ők is nyakörvet viselnek. Azoknak a városi legendáknak meg nem szabad hinni, hogy bármelyik kutya megfulladt a nyakörvtől.
2011. máj. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gondolom örökbe fogadtad...hám, de ha nem tud közlekedni pórázon akkor kihívás lesz megtanítani...
2011. máj. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Minikitty ***** válasza:
58%
Attól, hogy hám van rajta még nem fog figyelmesebb lenni. Sétáláskor pedig nem fog figyelni rád, erősebben elhúz,(ha nem tud olyan szépen melletted menni) mert az egész felső testük erejét bevethetik. Nyakörvvel jobban megy az irányítás ezt mondják a szakértők is. Neked mi lenne a kényelmesebb ha csak a nyakadban van valami vagy az egész felsőtestedet körülveszi?
2011. máj. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen tud melettem menni

Köszönöm a válaszokat

2011. máj. 27. 20:19
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szépen tud sétálni, teljesen mindegy, amelyik neked jobban tetszik / ami van otthon. :)
2011. máj. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
pont ezt akartam én is írni, hogy ha szépen sétál akkor igazából teljesen mindegy (bár én nyakörv párti vagyok, nem is értem h a kistestű kutyát miért zavarja a nyakörv, és a nagytestűt miért nem?:O), a nyakörv akkor KELL ha még nem kezelhető a kutya. Bár ilyen alapon egyik sem kell, mert ha olyan jól tud melletted menni, hogy egy kiugró nyúl miatt sem őrül meg, akkor teljesen felesleges, hogy pórázon legyen:)
2011. máj. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!