Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 2 kutyám stafordshire...

Zeusz4 kérdése:

Van 2 kutyám stafordshire terrierek kan és szuka, szeretném pároztatni őket a szuka tüzel de a kan nem érdeklődik eléggé íránta pedig a szuka most fogadná a kant. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Talán az hogy a kutyák egymás mellet vannak tartva?
2011. máj. 27. 20:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
60%
A többiekre bízom a leszúrást.Nekem volt egy olyan módszerem,hasonló gondra,hogy egy fél napra elzártam a kant a szukától.Utána mászott mint akinek muszáj.
2011. máj. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%
Mert azoknak több az esze, mint neked????
2011. máj. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Köszi de nem az volt a kérdés hogy nekem vagy a kutyáimnak van több esze ezt bizd rám rendben ,elég lett volna ha a kérdésre válaszolsz:)
2011. máj. 27. 21:06
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Neked úgy látszik, még annyi eszed sincs, mint a kutyáidnak, hiszen a második válaszoló az első kérdésre válaszolt. Amúgy meg ne pároztasd őket. Ez nekik fájdalmas, a szukának baromi nehéz, és fájdalmas dolog a kölykök kihordása, és megszülése (a komplikációkról nem is beszélve). Ha minden rendben megy akkor is megviseli a szülés a szukát. A kölykökből meg nem fogsz tudni pénzt keresni, hacsak nem vagy bejelentett tenyésztő, törzskönyvezett kutyákkal, egészségügyi szűrésekkel, oltásokkal stb.

Szóval ha csak nem az a célod, hogy 2-3-4 nagyon kedves barátod gyerekkori álmát beteljesítsd azzal, hogy adsz nekik egy kölyköt, akkor szerintem nem is baj, hogy a kan nem akar rámászni a szukára.

2011. máj. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
A tenyesztest hagyjd a tenyesztokre, te meg szeresd a kutyaidat annyira hogy nem teszed ki oket ilyen szenvedesnek.
2011. máj. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Nézd te nagyon állatszerető kérdező JOBB esetben idekerül 1-2 kölyök az almosból, vagy az ő leszármazottaik:

[link]


ROSSZABB ESETBEN:

[link] (ha nem tudnád ez egy bp-i sintértelep)


és nézd!ilyen egy profi (aki TANULT, nem a pénzért csinálja, mert ebből megélni nem lehet és nemesíti a fajtát):


[link]

2011. máj. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
19%
Amúgy egyet értek veletek de remélem a feleségeteket is ennyire fogjátok sajnálni és tisztelni fogjátok, mint egy Istent ha kihordja a gyerekeiteket, mert az embereknek se jobb érzés :D
2011. máj. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

itt most nem csak a kihordásról van szó. a szukának fájdalmas közüsülésről, meg arról hogy a vemehesség mennyire megterhelő a szervezetének és amugy is van jobb esetben egy ekkora kutyának átlag 12 éves és még abból is elvesz a vemhesség meg az ellés. valamint hogy a szaporított kutyák nagyrésze árokban, utszélén, kocsiból kidobva elütve végzi. az elmúlt 2 évben 2 kutyát találtam.

nekem minden vágyam egy amstaff,nem egy ilyen találomra pároztatott, sufnikeverék, mert nem hiszem el tk és szűrések nélkül h egészséges és fajtatiszták, de nem fogk kutyát venni amig minden évben találok az utcában kutyát. az egyik eléggé fajtakutya kinézetű, tuti ilyen szaporítótól van mint ez itt. kb 3 hónapos volt februárban amikor a párom találta, csont és bőr meg kiszáradva teljesen. volt vmi tákolt nyakörve is. a tacskó is baba volt még, a tavalyi -17 fokokban rakták ki volt vagy 5 kg. mind a kettő ilyen "nagyonokosvagyok, baromiraérteka kutyákhoz, dde a gyakorikérdéseken kérdezek, mert tenyésztő nem vagyok" emberektől van.

ez is le lesz pontozva, mint a mult héten amikor egyet értettem az ivartalanítással meg a chippezéssel. de pont nem érdekel. azért kell az ebadó hogy az ilyenek mint ez itt vagy meglegyenek büntetve, vagy hamár 10ből kettőnek elmegy a kedve, annyival is jobb a világ.

2011. máj. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
36%
22:19-nél a pont!!!!!!!!!!
2011. máj. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

22.54

Én is egyet értettem a chippel meg az ivartalanítással- 79-ről 76-ra estem :D

2011. máj. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!