Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bullterrier kölyök kutya eladó?

Bullterrier kölyök kutya eladó?

Figyelt kérdés
Ez a fajta kutyus az álmom. Nem kell, hogy chippes legyen, meg hogy híres szülőktől származzon. Csak egy "sima" fajtatiszta kutyust szeretnék. :)
2011. máj. 28. 12:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hirdetéseket néztem már, de gondoltam, hogy itt is szerencsével járhatok. :)
2011. máj. 28. 12:52
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

"A Google a barátod." Ez a mondás megint érvényes. DE KELL, hogy chipes legyen, ez manapság már kötelező. Keress a neten valami jó tenyésztőt, nézz meg többet is, látogass el hozzájuk, és válaszd ki a megfelelő kiskutyust.

Vannak bullterrier fajtamentők is, találtam egy oldalt is: [link]

Nézz utánuk, keresgélj. ;)

2011. máj. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi az infót! :) Ő lenne az első kutyusom, nem értek az ilyen dolgokhoz. Már tudom, hogy a chip kell. :)
2011. máj. 28. 12:56
 4/11 anonim ***** válasza:

Szuper, örülök, hogy fogható vagy a tanulásra, fejlődésre, okulásra. Sajnos sok olyan ember van, aki úgy tudja, hogy a chip felesleges, majd miután közöljük vele, hogy egyáltalán nem felesleges, ő akkor sem fogja fel, és állítja az igazát. :)

Szóval jó kutyázást;)

2011. máj. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2011. máj. 28. 13:06
 6/11 compactegon ***** válasza:

50-60 alatt semmiképp se vásárolj bullyt, mert sok örökletes betegségük van, aztán ha spórolsz 20-30 ezret, akkor később hatszázszorosan fizeted ki az orvosnál.

sok sikert, és dönts jól :)

2011. máj. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Így van!

Könnyen belefuthatsz szaporítóba,és a gatyádat ráköltöd.

Nekem a 12 ezer forintos bullterrierem eddig félmilliómba van,ennyit hagytam ott a dokinál az évek alatt a szaporítótól hozott betegségei miatt.

Ajánlom a fajtamentés örökbe fogadható kutyáit.Babakutyák nincsenek,de kezdő bullterrieresként sokkal jobban jársz egy érettebb egyéniséggel,már ha nem szereted a csutkáig leamortizált lakást és a nevelési problémákat.Ivartalanított,chipezett kutyákat adnak örökbe.MIvel ideiglenes befogadóknál vannak,a természetük is jól ismert és tudnak hozzád illő kutyát ajánlani.

2011. máj. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 zolzolzol válasza:
70%
Most épp van a fajtamentésnél 1 kölyök.
2011. máj. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. :) Melyik fajtamentőnél van a kölyök? Kaphatnék egy linket? Köszi. :)
2011. máj. 28. 15:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért bully első kutyának... Bátor ember vagy :D Mindenképpen keress egy jó kutyasulit, ahol az otthoni problémák kezelésében is tudnak segíteni, szükséged lesz rá :D
2011. máj. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!