Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyanevek (jó ötletesek)?

Kutyanevek (jó ötletesek)?

Figyelt kérdés
Sziasztok!nemsokára kapni fogok egy kis havanesészt,de még nem tudom hogy fiú vagy lány lesz.Tudnátok jó neveket?így elég széles a kör ,ezért leszűkitem: ne legyen Olyan klasszikus(pl.:Mancs,Foltos...)ne legyen hülyeség(pl.:Takarodj...)és ne legyen az az igazán gökeres emberi név(pl.:Sanyi, Zoli...)ja és szeretem a farappáns,KÜlFÖLdi,és a kutyára nem illő(pl.:egy kis ártalmatlan shi-tzura Gyilkos név[vagy valami hasonlót])neveket ! na röviden ennyi ! várom a jó ötleteket!
2011. máj. 28. 18:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
falatka , mocsok,mocsi, mocsika a mieinket igy hivjáj, megvan rá az okunk, irto rosszak..:D
2011. jún. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én is Le írok egy pár nevet : Roki , Szotyi , Picur , Talpi, Foki, Morzsi , Herly, Zeusz ,


Lányoknak pedig : Linda, Sacy , Zsömi , Pem Pem , Pöttöm ,Missy, Sziszi , Szuzi , Angyal ,


NAGYÁBÓl ENNYI :D

2011. jún. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ismerek havanese-ket Lola , Lara , Benji(bendzsi), Giorgio (dzsordzsó), Héra, Lady, Zeusz, Lucy, Gina, Engie(endzsi)...ennyi
2011. jún. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Ismerek egy kutyát aminek Ízirájder a neve. Becézve Izi.
2011. szept. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 eszter04 válasza:

Nekem ezek a nevek tetszenek:ha szuka akkor: Zora,Pitypang,Luna és Szeder :-)

ha kan akkor pedig: Báró,Figó,Radar és Hádész :-)

2014. ápr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én a www.kutyanevek.com oldalon találtam megfelelőt.
2019. okt. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!