Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olyan szőr vitamin, ami segít...

Olyan szőr vitamin, ami segít megtartani a szőr rugalmasságát, fényességét, segít a vedlés után hekyrejönni?

Figyelt kérdés
Árat is írjatok, meg mindent amit ismertek!! köszi
2011. máj. 29. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A tojástól is szép fényes lesz, azt nem tudom, hogy rugalmas lesz tőle, de lényegsen olcsóbb :)
2011. máj. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom mennyi pénzed van, de lehet kapni már Bobi márkájú szőrerősitő vitamint is kb 800-1500 forintért, de netröl is rendelhetsz 15-20 ezer forintos porokat, ami ilyen olyan hiperszuper alkotóelemeket tartalmaz. de ha szerényebb körülmények között élsz, és még természetes is vagy, akkor nyers tojást adhatsz neki, szép fényes szőrt kapsz.
2011. máj. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ez csak egy oldal a sok közül. Lehet bőven válogatni.

2011. máj. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

biotin tabletta+lazacolaj

Én a luposan cég cuccait használom,a 100 db-os biotin kb 4000.-ft a webáruházakban,a fél literes lazacolaj kb 4500.-

A kettő együtt használva nagyon jó.

2011. máj. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fontos kérdés,hogy mivel eteted.

Sokszor a tápváltás megoldja a problémát.

Az én kutyám szőre a Eukanuba táptól volt csúnya,kopott,fénytelen,korpás.

Tápváltás megoldotta a gondot.

2011. máj. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi tojás sárgája+ lazac olaj kombinációra esküszünk. Nem kell mindenféle mesterséges vackot etetni a kutyával.
2011. máj. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A tabletta hatékonysága attól is függ, hogy amúgy milyen minőségű táplálékkal van etetve. Alapvetően, ha jó a kaja összetétele, nincs szükség ilyen kiegészítőre.
2011. máj. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kennels Favourite bárányos-rizsest eszik
2011. máj. 30. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!