Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A biro nagyon lepontoz?...

Greenpeace kérdése:

A biro nagyon lepontoz? (Boveben lent. )

Figyelt kérdés
Eleg merges vagyok,mert a kutyam most vedlik es kialitasra megyek vele a hetvegen A biro nagyon lepontoz?Persze a kiallitas elotti nap megfurdetem stb. de van valakinek valamilyen trukkje hogy ne latszodjon nagyon hogy eppen vedlik vagy valami ami a szoret fenyesiti,valamit amit itthon is meg lehet csinalni..Koszi
2011. máj. 31. 08:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem én, mivel évek óta kiállításokat szervezek :D
2011. máj. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
De egyébként most hétvégén Tiszafüreden mégcsak klubkiállítása sem lesz a Nagytestű Klubnak, csak jövöhéten Komáromba a cacib után. Valami nagy tévedésben vagy.
2011. máj. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nem nem vagyok nagy tevedesben,mert en Romanianba elek es ott most szombaton,kolozsvaron reggel 9-tol cac van es delutan 16-tol cacib,masnak 10-tol cacib..Mas valami?

Nezd meg ha nem hiszed:

[link]

2011. jún. 1. 07:10
 14/16 anonim ***** válasza:

Amúgy nem tudom mit képzeltek magtokról, hogy csak úgy kioktatjátok a másikat! KI BESZÉLT itt Tiszafüredről??? Hol van megemlítve? Talán látnokok vagytok vagy mi? Nem, csak nagyon okosak....

Én akkor is szurkolok nektek kérdező, sok szerencsét!:)

2011. jún. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Koszi,szepen:)Igen egyesek tenyleg latnokok:)
2011. jún. 2. 08:26
 16/16 anonim ***** válasza:

Jó, tényleg, bocsánatot kérek.

Én azt hittem Magyarországról beszélünk. Itt ilyen soha nem fordul elő.

2011. jún. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!