Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labradornak kikopott a szőre!?...

Labradornak kikopott a szőre!? Sűrgös?!

Figyelt kérdés

Ma reggel vettem észre,hogy a 10 hónapos kan labradoromnak a combján 5cm átmérőjű szőrhiány keletkezett. Az,hogy hullik a szőre gondolom normális és vedlik.

Mi okozhatta,hogy így kikopott?


2011. máj. 31. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet, gomba, rüh stb. Hámlik neki és piros?
2011. máj. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan, hogy az-e a helyzet, mint nálunk, de a mi Labradorunknak annak idején kölyök korában a mellső térdeinél kopott ki a szőre egy viszonylag nagy körben, utána ki is sebesedett és azóta sincs ott szőre (most 10 éves), de más ezzel kapcsolatos problémája soha nem volt.
2011. máj. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem hámlik, a színe pedig olyan, mint máshol.

Most volt táp váltás, eddig Dog chow-t kapott és pár napja egy gyengébb minőségűt kap. Okozhatja ez is?...

2011. máj. 31. 09:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet ez is igen. De ha fokozatosan szoktattátok az új táphoz, akkor szerintem nem szabadna ilyennek lenni.
2011. máj. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pár napja beszökött oda ahol a tápot tartom és bezabált belőle, így talán nem volt annyira fokozatos az átállás:)
2011. máj. 31. 09:34
 6/7 anonim ***** válasza:

de akár lehet valahol gyulladás is, az okoz foltokban szőrhullást.

sztem mutassátok meg egy dokinak.

2011. máj. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát így tényleg nem vette komolyan a kutyus az átszoktatást! :))

Mindenesetre az a legmegnyugtatóbb, ha megmutatod egy orvosnak, ő majd tud biztosat mondani.

Jobbulást nektek! :)

2011. máj. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!