Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyák vannakm...

Milyen fajta kutyák vannakm amik olyan temretűek mint a, , mini yorkie "? Olyat akartam venni, de már meggondoltam magam, mert hallottam róla hogy nagyon betegesek, és többen is írták nekem!

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 12:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

ja, és nagyobbak is mint egy normál yorki...

Láttál te már standard yorkit? azzal mi bajod?

2011. máj. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
tudod mekkora egy normál yorkie? MAX 3 kg
2011. máj. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Vagy egy normál Yorkim lesz vagy egy Havanesem! Szerintetek melyik?
2011. máj. 31. 14:20
 14/21 anonim ***** válasza:
Inkább havanese. A yorki egy vérbeli terrier, könnyebb elrontani a nevelését mint a havanesét. Cicáskodni meg pont ugyanolyan jók, talán a kis fehér mostanában divatosabb is.
2011. máj. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ha első kutyus akkor havagneese, de ha nem akkor szerintem yorkie szebb, amelyiknek olyan szép ezüstös szőre van- tudja valaki annak a színnek a nevét?
2011. máj. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ne a kinézet és a divat számítson, hanem az, hogy te mit szeretnél! Mik az igényeid, elvárásaid a kutyával szemben?

A havagnese társasági kutya, a yorki normális esetben egy patkányozó terrier, teljesen különbözik a kettő!

Előbb olvass utána a fajtáknak, tájékozódj, érdeklődj. Ez az oldal kevés ehhez.

És az áruk is meggondolandó (80e Ft-tól felfelé!).

2011. máj. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nekem havanesem van, egy édes hízelkedő kis pofa, annyira hálás!! Imádom!
2011. máj. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
26%

"Nah, ezt meg hagyjuk, hogy nem kutya yorki, meg a kutya őse a farkas.

Akkor a kisgyerek nem ember, mert az ember az egy magas, testes valaki."


szeretem az ilyen felre magyarazast. :)


Es a gyerek meg is no akkorara, hogy ember meretu legyen. Te kis buta. Egy ujszulott nemetjuhasz is akkora mint egy yorki megis kutya lesz belole nem pin@anyalo szonyegcirkalo.

A kutya kutya, az oleb oleb!

2011. máj. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már ezt a mi kutya, mi nem témát!!! Az h mi kutya, nem ízlés kérdése, hanem rendszertani kategória!!! Mi lenne ha lepattannátok már végre erről a baromságról és egy eldöntendő kérdésre normálisan válaszolnátok? Nem azt kérdezte szerinted kutya-e, kb mindenki le.arja a véleményedet ezzel kapcsolatban, melyik tetszik jobban, a v b variáció van! Nincs c, v egyik sem, ok? Nehéz?tudom h fél Magyarország funkcionális analfabéta, de azért ez nem volt egy bonyolult kérdés...
2011. máj. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

papillon:

[link]

[link]

phalene

[link]

orosz toy

[link]

[link]

[link]

pomeranian

[link]

[link]

toy uszkár

[link]

2011. máj. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!