Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Görény elbír egy kiskutyával?

Görény elbír egy kiskutyával?

Figyelt kérdés
még bent alszik de kint akarjuk tartani..de van egy görény a közelbe. (volt nyulam és azt is megölte..) kis kutyus megtudja védeni magát? Jack rusell terrier 2hónapos vagy még maradjon bent míg nagyobb nem lesz?
2011. jún. 2. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem maradjon bent, de ezt a kutyát amúgyis bent tartják éjszakára nem? Jó nyáron meleg van, de alapvetően nem egy kinti kutya...

De még mindenképp hagyjátok bent. Amúgy nem nyestetek van? Biztos görény?

2011. jún. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
húú hát nem tudom h melyik . sötétbe csak azt látom h szalad be a szomszédba. csak télen aludna bent ( szüleim nem engedik be). de még mi is úgy gondoljuk h bent marad míg megnő
2011. jún. 2. 16:29
 3/7 anonim ***** válasza:

vagy kint vagy bent. azért ez szivatás rendesen. aztán meg majd rossz lesz ha kirakjátok és hetekig vonyítani fog. amugy sem kinti kutya.


szerintem se hagyjátok kint, amugy sem egy nagy kutya, simán végez vele a nyest v vmi ha nagyon akar

2011. jún. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen a nyest az veszedelmes állat, bár egy jack russelellel talán nem bírna el, de ez nem így működik h szüleid nem engedik be... az ilyesmit kutya vásárlás ELŐTT kell meggondolni. Ez nem kinti kutya, nem nem nem nem. Ki lehet tenni nyáron ha jó idő van és elmentek, de este, és télen benti kutya, meg amúgy is elég család centrikus. Kinti kutya kell olyat vegyetek, de ez már mindegy, értesd meg a szüleiddel, h ez NEM KINTI KUTYA!
2011. jún. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és a fox terrier ? az összes ismerősömnél kint van
2011. jún. 2. 17:01
 6/7 A kérdező kommentje:
én az emeleten alszok. oda bejöhetne,csak a szobatisztasággal van a gond
2011. jún. 2. 17:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy mindenféle kutyát illene bent altatni télen minimum, amelyik nem direkt a hideget szereti. Nagyon sokan beengedik a goldijukat is. Kutyafüggő persze, de a foxterrier sem pusztán kintrevaló, főleg mert ezek a kutyák iszonyatosan igénylik az emberi közelséget, persze aki félti a kárpitot ki is költözhet vele. De az h sokan nem megfelően tartják a kutyájukat még nem ment fel másokat az alól, h ők is így tesznek...
2011. jún. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!