Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel festékkel lehet a...

Mivel festékkel lehet a kutyát festeni?

Figyelt kérdés

Van 1 korom fekete labradorom, és szeretnék fehér csíkokat festeni rá, h olyan legyen mint a zebra.

Az lenne a nagy kérdés, h milyen festékkel tudom befesteni a kutyát ami nem okoz kárt a bőrében és a szőrében, és h honnan tudnék ilyen festéket szerezni??

aki tud segítsen, a válaszokat pontozom


2011. jún. 3. 10:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, egyes állatkereskedésekben kapható ilyen speckós festék.


De minek akarsz hülyét csinálni a kutyádból? :O

2011. jún. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ne várd, hogy ebben tanácsot adjon itt bárki. Én is inkább lebeszélnének arról, hogy egy kiszolgáltatott állatból hülyét akarjál csinálni.

De akkor legalább olyan embertől kérj tanácsot, aki tudja, hogy mit lehet az állat szőrére tenni, és mit nem. (állatorvost kérdezd meg, mert lehet, hogy egy életre tönkre vágod a kutyád szőrét/bőrét)

2011. jún. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
Minek az ilyennek kutya?
2011. jún. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%

először akkora röhögőgörcsöt kaptam ezen..:D

aztán meg elgondolkodtam minden rendben-e veled:DD

szerencsétlen kutya..neked tetszene ha befestenék a fejedet pirosra?:D

2011. jún. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

biztos lehet kapni kutyakozmetikus boltban ilyen festéket. Talán egy kozmetikust kérdezz meg.

A kutyának teljesen mindegy, hogy néz ki, inkább fessék csíkosra és szeressék, gondozzák mint, hogy mondjuk láncra verve legyen a kert végében. Nekem ezzel semmi bajom bár én se festeném be a kutyámat de aki akarja az felőlem csinálja ha ez nem károsítja az állatot

2011. jún. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%
Ez a kérdés most komoly??? Egyébként sme tudom elképzelni, hogy fekete szőrt ki lehet fehéríteni, csak vegyszerrel, vagy ha nem vegyszeres, akkor meg fedő festék, ami kimosható. De szerintem fényképezd le a kutyát és csináld meg photoShoppal. Ha meglátod az eredményt, majd elmegy a kedved.
2011. jún. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%
Rácsesztél, mert feketét nem fogsz tudni fehérre átfesteni. Legközelebb fehér kutyát szerezz ilyen művelethez:P
2011. jún. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
40%
Téged kéne befesteni, lehetőleg valkid-dal, tetőtől-talpig.
2011. jún. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
39%

nos én azt tudnám ajánlani h : baromi gyorsan szokj le a dragon ageből elhiszem h be jönnek a Mabari-k :D de az csak 1 játék [bocs ha le lőttem a poént :)]


és a győzike show ismétléseit is töröld a gépről a kutyád érdekében :)

2011. jún. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
11:20 az én hajam kétoldalt zöld és kék
2011. jún. 3. 12:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!