Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Bobi vitamin jobb vagy a...

A Bobi vitamin jobb vagy a Lavet? Multivitaminról van szó

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik sem jó, a Pet-Champion vitaminok viszonylag jók, de véletlenül se vegyél Lavettet vagy Bobit, se Panzit és hasonló hülyeséget, mert akár adod a kutyának, akár nem. Vannak drágább és jobb vitaminok is, nekünk a Pet-Champion 100%-osan bevállt.
2009. márc. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyik sem jó. Én is Pet Championt adok. Az 60db-os és olyan 1200-1400 között mozog. Árban ugyan ott van ha megnézed!
2009. márc. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Sanal termékek jobbak és nem túl drágák.


De miért kell multivitamin?

meg kell néznek hogy a tápból nem kap-e elegendőt, mert a túladagolás veszélyes lehet még vitamin esetén is!

2009. márc. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igen szerintem is jobb a pec-champion vitamin0-650 ft és a 1060 szemes lehet 1200-1300 ft mondjuk én a puppy multit javaslom mert az fokhagymát is tartalmaz ami még élettanilag is jo a kutyusnak.
2009. máj. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lavet. Nekünk az állatorvos ajánlotta, és bevált. Drágább, mint a Bobi, de jobb. Mi csak fül és szemcseppből vettünk bobit. Samponból a pet championt ajánlom, tappancsvédőből pedig panzit. A mi kutyánk ezt használja és nagyon hatásosak. Meg még van neki puppy multivitamin, és rá van rva, hogy élősködő űző hatása van, ezért is ajánlom. Felnőtt kutyáknak is nyugodt szívvel ajánlom.
2010. febr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!