Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2011-ben mikor lesz októberben...

2011-ben mikor lesz októberben a miskolci tájjellegű kiállítás? Aki volt már valamelyiken, mi a véleménye?

Figyelt kérdés
A MEOE miskolci szervezetének a honlapján csak annyi szerepel, hogy októberben rendezik. De sehol sem találom, hogy melyik napon. Aki már nevezett, milyennek tartja ezt a kiállítást? És ilyen kiállításokon kb. mennyi tk nélküli fajtatiszta kutya van?
2011. jún. 3. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Én már voltam ilynen. Nagyrészt olyan, mint egy "rendes" kiállítás, de valójában csak a pénzszedésről szól a dolog. Igazából már a többi kiállítás is a pénzszedésről szól, de azokon a kiállításokon legalább lehet címeket gyűjteni. Egy akármilyen "város szépe" cím lehet, hogy jól hangzik, és gyakorlásnak nem rossz, de ezért én nem nézem sokba.


Ha valaki csak hobbi szinten kutyázik, és nem kell sokat utazni egy ilyen kiállításért, akkor jó kis családi program lehet. De sok-sok kilómétert azért nem mennék egy ilyen kiállításért.


Pontos időpontot én sem tudok, nézegesd a honlapot, biztos időben kiírják. Egyébként is állandóan hosszabbítgatnak, úgyhogy biztosan lehet nevezni szinte az utolsó pillanatig.


Ja, és teljesen változó, hogy mennyi kutyát nevenek egy ilyen kiállításra. Ha más kiállítással egy helyszínen rendezik, egy időben, akkor nyílván többen maradnak mindkét kiállításon.

2011. jún. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én már többször is voltam ezen a kiállításon. Általában kevés kutya van, kb. 40-50. A hangulat jó szokott lenni, de tényleg nem veszik nagyon komolyan a dolgot. Ott helyszínen is lehet nevezni, szóval nem késel le semmilyen határidőt, statisztikát pedig nem fogsz találni a nevezettekről. Sokszor október 4-én van az állatok világnapja alkalmából(ha az hétvége), de volt már a rákövetkező hétvégén is, általában szombaton.

Tk. nélküli fajtiszta kutyáknak külön verseny van, nem szokott 15-nél több lenni, és ha jó tudom múltkor még vegyítve volt az összes fajta.

Egyébként túl sok kutyafajtát nem láthatsz, a népszerűbbekből szokott lenni max 5-6, mint golden, labi, beagle, pulik, pár németjuhász, és innentől a többi fajtából kb. 1-2 kutya. Egyébként a hangulat családiás, én el szoktam menni.

Belépőt sem mindig figyelik nagyon, volt, hogy egy kutyával hárman mentünk be..

2011. jún. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. jún. 7. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!