Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell tudni a labradorról?...

Mit kell tudni a labradorról? Milyen természtetű stb

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 18:02
 1/6 anonim válasza:

Szia!

Nagyon okos, tanulékony, nyugodt természetű kutyus!Szerintem az egyik legjobb döntés lenne kutyus vásárlása esetén!

Kisgyermekek mellé is simán ajánlom!

2009. márc. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a labrador a retrieverek családjába tartozó vadászkutya.

ilyen formán bőven kell neki mozgás, nagyon ragaszkodó az emberhez, jó az apportkészsége, szeret játszani és puha a fogása (amíg el nem rontják)


jó választás lehet, de minden attól függ te milyen vagy, mert a saját személyiségedhez, életstílusodhoz kell kiválasztanod a megfelelő fajtát.


nézz körül itt:


[link]

2009. márc. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi
2009. márc. 19. 16:08
 4/6 anonim válasza:

hello!

Nekem is labradorom van,szuka. Nagyon jó választás családba,kisgyerekek mellé is akár,mivel nagyon barátságos és türelmes kutya.Szeret sokat játszani és bármit meg lehet vele csinálni( arra gondolok amikor a gyerekek nyúzzák ...) ,nem lesz ideges és véletlenül sem harap meg. A kanoknak jóval nagyobb a mozgásigényük,a szukák általában kicsit lustábbak. Mivel vadászkutyák így lehet alkalmazni őket vadászatra is.Nagyon gyorsan tanulnak.A mi kutyánk nappal kint van az udvaron,estére be szokott jönni és an appaliban alszik.Gyorsan szobatiszta lett és egy két büntetés után megtanulta azt is h ami nem az övé ahhoz ne nyúljon.így brámit szét lehet hagyni a lakásban nem bántja. Mivel vadászkutya így gondoskodni kell arról,h elkerített helye legyen az udvaron,ugyanis a vadászösztöneinek nem tud ellenállni és ha bármilyen szagot érez ,akkor utána ered, és kint már nem számít hoyg mint gázol át.Nálunk egy szép nagy kenelben van,mivel az udvarunk nicns körbekerítve. Szerintem viszont sok odafigyeléssel és foglalkozással meg lehet tanítani arra is hogy vigyázzon a kertre.

A miénk hajlamos a hízásra,erre is oda kell figyelni.

Összeségében azonban imádom:)

2009. márc. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

www.dogfarm.mlap.hu

Rajtavannak a kutyafajták jellemzői.Nembiztos hogy rajta van a labrador is.

2009. ápr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
22%
szia! tudom h itt most többségben azok irnak akiknek labradorjuk van,és nekem nincs is bajom velük félreértés ne essék,de tudom az én véleményem semmit nem fog most érni!!! kiemelem ezt a részt AZ ÉN SZEMÉLYES TAPASZTALATAIM szerint szép kutya:D de eddig olyannal nem találkoztam amelyik normális lett volna!!! Kutyaiskolába is járt vagy 3 mind agressziv volt,problemás.A környékünkön is van egy jópár mind neveletlen persze ez már nem az ő hibájuk de más kutyákkal nem jönnek ki!!! Mikor az én kutyám kicsi volt (amstaff) 3hónapos egy 4 éves labrador támadt rá!!! és most lehet leponontozni mert én nem rajongok kifejezetten a midéia által felkapott kutyáért!!! De az ember a tapasztalatai alapján alakitja ki a véleményét egy adott fajtáról kevés a fajta leirás,ott ugyis azt írják ami te hallani akarsz!!! nekem 10-10 labrador problémás volt!!!
2009. ápr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!