Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A törpepincser jól kotorékozik?

A törpepincser jól kotorékozik?

Figyelt kérdés
Megfogja a patkányt,egeret,vakondot?
2011. jún. 5. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Régen patkányvadásznak használták, de nem hiszem, hogy a mai törpe pinscherek elbánnának egy termetesebb patkánnyal. Inkább egy foxi.
2011. jún. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Annyit még hozzáfűznék, hogy a vakond itthon védett állat. Ha direkt írtod akkor természetkárosítást követsz el, ami bűncselekmény.


Első

2011. jún. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

tisztázzuk a fogalmakat...


a kotorékkutya az kotorékban élő állatokra vadászik (róka, borz), amire te gondolsz az a patkányozó kutya. amúgy én sem hinném, hogy egy mai pincser erre alkalmas lenne. inkább egy jó foxi, jagd, vagy tacskó. de a jót úgy értem, hogy nem kiállítási cacibici, hanem dolgozó.

2011. jún. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja értem,azért gondoltam a pincserre mert olyan aranyos és szép kutuys. Tehát akkor a foxit ajánlanátok?
2011. jún. 5. 17:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Sokkal strapabíróbb kutya.

De ha csak ez a célod vele, hogy állatokat fogjon, akkor inkább vegyél mérget és csapdát.

Ha tényleg kutyát szeretnél akkor tudok neked jó foxi kennel ajánlani.

2011. jún. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

"Megfogja a patkányt,egeret,vakondot?"


Az első kettővel szemben a miénk könyörtelen! :)

2012. dec. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!