Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet kapni fehér/kék/izab...

Hol lehet kapni fehér/kék/izabella színű dobermannt? Vagy magyarországon lévő jó dobi tenyésztők? (fekete/barna) (több kérdés lent. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A dobermann fajta a mindenem erre gyűjtök 16 éves koromtól és szüleim azt mondták, ha 18 éves koromig nem sikerül összegyűjteni a pénzt rá akkor kisegítenek amennyi hiányzik+a cuccok..addig még van 1 évem, de szeretnék érdeklődni, hogy melyik jó tenyésztő..már nézegetem. Esetleg ezeket a színeket amit leírtam hol lehet kapni? (külfödi tenyésztőt is mondhatok..) Esetleg a ti dobermannotok honnan vettétek? (ismerem a dobikat volt nekünk 2..velük nőttem fel..de azért leírhatjátok a tapasztalitokat.)Előre is köszi.


2011. jún. 6. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ezek a színek amiket írtál mind nem elfogadottak ezért senki se tenyészti őket.
2011. jún. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Senki sem tenyészti ezeket a színeket, mert nem elismertek.

nézde meg: [link]


(bal oldalt van a többi)˝FCI által el nem ismert /fehér/kék/izabella/ szín˝

2011. jún. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tudom, hogy nem elismert szín csak külföldieknek olyan soknak van fehér dobermannja...azért írtam utána, hogy de rendes (fekete/barna színű dobikat tenyésztő oldala is jöhet.:))
2011. jún. 6. 14:33
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A von Morosso kennelt ismerem személyesen, bár én nem vagyok dobbermannos, hogy konkrétan a kutyáik külleméről véleményt mondjak, azt viszont tudom, hogy ők minden szűrést megcsinálnak, mindegyik kutyájukkal készülnek IPO vizsgára, és rendkívül becsületesen és a legnagyobb szerelemmel tenyésztik a fajtát. Sajnos pont emiatt nagyon ritka, hogy itthonra adnak el kiskutyát.


Most épp vannak kölykök: [link]


De gondolom már mind le van foglalózva. Barna a mama, a kicsik feketék.

2011. jún. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

én róluk hallottam nagyon sok jót

2011. jún. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.tulajdonképpen én nem élek Magyarországon csak magyar állampolgár vagyok..de már lassan 2 éve nem élek itt...megnézegettem a honlapokat nagyon jók. köszönöm..:) várom még a válaszokat.
2011. jún. 6. 15:23
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül nem elismertek ezek a színváltozatok, rengeteg genetikai, egészségügyi probléma jár velük, szóval én óva intelek attól, hogy ilyet vegyél. Magyarországon a Tom Dober kennel a legjobb.
2011. jún. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Dobd fel a témát egy hirdetési oldalon. Magyaroszágon még elvétve születik kék, vagy izabella szinű kiskutya. Odaadják a tenyésztők, de neki nem lesz törzskönyve.
2011. jún. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Németországba van néhány tenyésztő akik kék Dobermanokkal foglalkoznak. De ők nincsennek az FCI tagjai között. Egy egy ilyen hobbytenyésztőt megtalálsz a DHD24 honlapján www.dhd24.de Itt az állatokra majd a kutyákra majd a fajtatisztákra majd válaszd ki a Dobermann fajtát ott kijön egy csomó ajánlat és abból nagy valószinüsége van kék színű is. Mondjuk amikor én néztem utoljára az tavaly volt, de remélem még vannak. Remélem sikerül majd megtalálnod álmaid Dobermanját. Sok sikert.
2011. dec. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Aaaaaaa. Nagyon köszönöm *-* Remélem találok. :D Neked is kék dobermannod van? Vagy ezt olvastad valahol, hogy itt lehet találni?
2011. dec. 27. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!