Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keresnétek nekem yorkis...

Keresnétek nekem yorkis hirdetést?

Figyelt kérdés
Miskolctól max. 80km-re.50 ezer forintért.Nem tudom hogy melyik lenne nekem jó.Segítenétek?
2011. jún. 6. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Ajánlom alapos áttanulmányozásra ezt oldalt: [link]


Javaslom, hogy az olvasottak tükrében gondold át mégegyszer ezt a vásárlás kérdést, ugyanis én speciel a te jelenlegi energiaráfordításodnál egy cipő vásárlásba is több energiát fektetek, a kutyád pedig 15 éven át a társad lesz.

2011. jún. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
nézz utána az interneten -.-" keress magadnak
2011. jún. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
keressél magadnak, ne legyél már életképtelen...
2011. jún. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2011. jún. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Kutyát ne vegyünk helyetted?
2011. jún. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
kösz az értelmetlen válaszokat
2011. jún. 6. 16:18
 7/12 xnorkax ***** válasza:
31%
Kösz az értelmetlen kérdést. Ennyire elkényelmesedtek manapság az emberek? Mindent a feneked alá tolnak? 50.000rért fajtatiszta yorkshire terriert pedig max olyan esetben kapsz, ha véletlenül valamilyen hibás kiskutya születik a tenyésztőnél, ami ugye azért elég ritka. Vagy vehetsz szaporítótól is, te fogsz egy idegbeteg, beteges kutyával élni... :D
2011. jún. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
fúú második! :D ezt én akartam leírni aztán kitaláltam jobbat, de lejjebb görgetve láttam azt is leírták. nem tudom miért kellünk mi. netünk ugyanaz van! bármit linkelünk azt te is megtod találni, a GOOGLE A BARÁTOD!
2011. jún. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 panettone ***** válasza:

"yorki - Magyarország, Állatok - Magyarország, EladóYorki kiskutyák eladók oltva-féreghajtva, 1.5 kg-os kiállításgyőztes apukától( HPJ,2xCAC) törzskönyv. Állatok - Miskolc Június 2. Ft 40 000 ..."


ez az első találat, de mondja már meg nekem aki otthon van yorkiban az 1,2 kg nem kizáró ok?4 Vagy ennyire rosszul tudom?


Amúgy kedves kérdező, lehettél volna kreatívabb, ha azt kérdezed hogy yorkiet szeretnél és elvesztél a hirdetésekben, van-e olyan dolog amire nagyon oda kell figyelni hogy ne verjenek át ....akkor kaphattál volna válaszokat. De a feltételeid ellentmondásosak! Helyben, olcsón...ilyenekre várnak a szaporítók akiknek a seljtjét már a kamion se viszi el....:-( bocsi, de ebből bukta lesz.

Amúgy van Miskolc környékén szaporító akinek még így-úgy normális kutyái vannak de ennyi pénzzel odamész és körbe röhög...

2011. jún. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 xnorkax ***** válasza:
Utolsó: a standard szerint egy normál yorki tömege 3 kg, nem ilyen agyonszaporított "mini yorki" meg "extra mini yorki". Ezek csak a szaporítók hülye dumái meg "tenyésztései", hogy a sok baromnak eladják a selejt kutyáikat... :/
2011. jún. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!