Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen idétlen kutyanevek vannak?

Milyen idétlen kutyanevek vannak?

Figyelt kérdés
Apával versenyzünk hogy ki tud hülyébbet kitalálni.De nem kutyának kéne csak úgy Pl.Csicsóka stb.
2011. jún. 6. 21:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%

Régebben egy csaj kijárt a tacsijával, akinek a törzskönyves neve Kuncogó volt. Kuncinak becézték.

Viszont a csaj törte a magyart, szóval az egész kerület azt hitte, hogy a kutyát puncinak hívják. :D

2011. jún. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ismerősöm kutyáját Masztinak hívták, Ukrajnából származott, ott állítólag jelent valamit, vagy egy név, nem vágom. Nem értettük,miért furcsállják a felnőttek.
2011. jún. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szerintem a Manci elég idétlen. Én a fiú kutyám hívom így, mert olyan mancis a képe. :-D

De a Statív se rossz egy három lábú kutyának.

2011. jún. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kereszt anyumnak van egy sar pei kutyája. Nem ajánlatos megsimogatni mert leharapja a kezünket. Olyan morcos öreglány.

A tk. neve valamilyen Duracell. De csak simán Durci a neve. És illik is rá, mert olyan durcás mindig. :-D

2011. jún. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

jaaaaj, ez a statív nagyon meleg! :DDDD


ismertem egy tacskót. a keresztségben az EKE nevet kapta :D nem bírtam kideríteni, h mi vitte rá a gazdit a névadásra. mindenesetre egyszerű, találó neve volt a kis kutyinak :D

2011. jún. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ismerek egy Nokedli nevű bihont ww.*
2011. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

12:55-nek.


Ő Statív:

[link]


A képen jól látszik ahogyan volt tartva, és igen jól látjátok, még a fejét se tudta letenni, és igen hiányzik a lába.

A halál torkából menekítették ki, és már lábadozik. :-D

[link]

[link]


Nevét megmentőjétől kapta.

2011. jún. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Ismerek egy kutyát akit ringyónak hívnak! :D:D
2011. szept. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!