Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez természetes ebben a korban?

Ez természetes ebben a korban?

Figyelt kérdés

Körülbelül 9hetes csivavám, nem tudom mi oknál fogva hogy ez most természetes vagy pedig mert nagyon elvan kényeztetve vagy hiányzik neki az anyukája de állandóan harapdálja az ujjunkat, ha pedig unatkozik a lábamnak szószerint neki támad.Én vagyok vele a legtöbbet és csak engem harapdál ilyen elképesztő módon és picit zavar hogyha ez nem természetes hanem más okból kifolyólag.

Hogyan lehetne leszoktatni róla, egyáltalán le kell-e szoktatni vagy majd magától leszokik.


2011. jún. 8. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a jó,ha a kutyuli kiskorában rág_harapdál,ez a dolga.szét szaggat dolgokat,ezért adj neki marcangolható játékot.
2011. jún. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

:D akkor megnyugodtam hát igen eléggé eleven, van neki plüsse amit harapdál szőnyeget ruhákat hord rángat össze vissza papucsokat cipőket.

na akkor jó minden rendben van :) köszönöm a választ

2011. jún. 8. 10:19
 3/8 anonim ***** válasza:
ez természetes, ha titeket harap vinnyogj fel mint ahogy a testvérei tennék és utána hagyd ott
2011. jún. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Na ezt ne!! Mert jó mókának fogja gondolni és annál inkább csinálja:a gazdit megharapom és az vinnyog.(jól be tanítottam így gondolja)
2011. jún. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
te nem vagy normális bocsi...20 éve tenyésztek kutyákat, kikerült már innen néhány alom és ez a módszer beválik, kutyakiképző és kozmetikai vizsgám is van szóval valamennyire azért értek hozzá. NE beszélj olyanról amihez nem értesz. A felvinnyogást azért jó mert erőszak mentes és nagyon gyorsan jutsz eredményre vele, nálam is van most több kölyök és 9 hetesen már csak nagyon finoman harapdálnak de persze azt se engedem nekik de már nagyon jól értik, hogy az fájdalmat okoz és ne csinálják.
2011. jún. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Normális, le fog róla szokni.

De az elkényeztetés helyett a nevelést javasolnám:)

2011. jún. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
NE beszélj olyanról amihez nem értesz. Kutya kennelem neve:Avarvölgyi,Met dog tenyészet és több mint 20-év.Kutyás járőr 1992-óta.
2011. jún. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
43%
Amúgy rögtön gondoltam nagy szakértő vagy,elvégre a kutyuli megkülönböztet :sógor húgi bátyus apu anyu.Véletlenűlsem, fajtárs.falkavezér.ésha egykevolt?amúgy perfekt kutyáúlis tudsz?Összekever az alomtársaival(hangilag)Te szaporító termelő nem tenyésztő vagy!
2011. jún. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!