Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja van a kutyámnak?

Mi baja van a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Palotapincsi 5 éves nőstény. Évente kb kétszer rájön az hogy kinéz magának egy tárgyat, gumicsont, játék, kajásedény, és szinte betegesen ragaszkodik hozzá. Egy pillanatra nem hagyja ott, szinte enni sem eszik, kb úgy viselkedik mint amikor kiskutyái voltak.Ha nagyon nehezen elveszem tőle, nyüszít kapar. Mitől van ez, hogyan tudnám leszoktatni róla? egyébként kb 2-3 hétig tart ez nála...
2011. jún. 8. 21:09
 1/8 Szafica ***** válasza:
talán tüzel
2011. jún. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez volt Csodálatos kutyadokiba is. Szerintem kiképzőt kellene keresni vagy valami hasonlót.
2011. jún. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vigyazz. Lehet, hogy alvemhesseg. Az emloi nem duzzannak meg? Nagyon veszelyes lehet a kutyusod szamara emlo rakja is lehet tole. irany a doki szerintem.
2011. jún. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolónak: megnéztem,nincs megduzzadva..., szerintem fizikai elváltozás nincs nála, inkább pszichés.
2011. jún. 8. 21:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Álvemhesség, ivartalanítással megszűnik, ez egyébként azoknál a szukáknál, akik rendszeresen álvemhesek lesznek tüzelés után, fokozottan ajánlott, mert náluk nagyobb eséllyel alakul ki gennnyes méhgyulladás, emlődaganat, amibe bele is pusztulhat a kutya. Ezen a pároztatás egyáltalán nem segít.

Leszoktatni sehogyan sem tudod, csak ivartalanítással szűnik meg.

2011. jún. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez szinte biztosan álvemhesség. Az én kutyámnál is ez volt, és bár neki se voltak megduzzadva az emlői, de megindult a tejtermelés. Amint elmúltak a tünetek, azonnal vittem ivartalaníttatni.
2011. jún. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kutyák és macskák ***** válasza:
Szerintem is az álvemhesség jelei. Beszélj egy orvossal, és ha drága az ivartalanítás keress akciót, amik folyamatosan vannak!
2011. jún. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2011. jún. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!