Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van a Havannán minden...

Miért van a Havannán minden hülyegyereknek amsztaffja?

Figyelt kérdés
Én nem adnék nekik ilyen kutyát a kezükbe,az tuti...Csak azért kell nekik,mert milyen gizda...múltkor is látom ,hogy egy még kölyök kutyát lógattak a fán,meg rengetegszer húzatnak velük gumiabroncsot,hergelik őket...
2011. jún. 9. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
nem csak a Havannán
2011. jún. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sejtem,de most ott tapasztaltam a legtöbbször.Nem ott lakom,csak közel,de elvittem arrafelé a kutyát és rossz volt nézni ahogy elvadítják a kutyákat,amikor nagyon barátságosak lehetnének...
2011. jún. 9. 20:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi az a Havanna?
2011. jún. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mert ettől raj csávó lesz.

Csak így tud kitűnni, fitogtatni magát, ha egy pusztító "dögje" van, amitől a fajtát nem ismerő emberek ijedten rohannak át az utca túloldalára a midnenféle mende monda alapján. Szerintem ezért vesznek ilyen kutyát. Fasza csávók :D

2011. jún. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A Havanna az a 18.kerületben egy lakótelep neve.

Ja nagyon raj csávók,amúgy nő létemre vastagabb a karom,mint az övéké,és nem azért mert kövér lennék...:D:D:D:D Nevetségesek,éntuti nem megyek át a túloldalra a kopómmal :)

2011. jún. 9. 20:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem újkeletű ez. Több. mint 10 évvel ezelőtt is láttam olyant, hogy kamaszok a két 3-4 hónapos stafit szembe állították egymással és lökdösték a kicsiket, hogy harcoljanak már.
2011. jún. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

borsodban is ezzel menőznek a kis rajcsávók , "elcigányosítják" őket sajnos.

nekem is staffom lesz de nem menőzésből! 19L

2011. jún. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenhol amstaffok,mindenhol...Vas megyei vagyok,de már annyira idegesít hogy boldog-boldogtalannak ilyen kutyája van...imádom a fajtát,de rossz nézni hogy mit feszítenek a kutya mellett!De majd ezt is kinövik,egy időben a spániel,utána tacskó,majd a bolognese volt a divat,most pedig ez.Nálunk ez a sorrend a 15 év alatt :)
2011. jún. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak rossz nézni ,mit művelnek szegény kutyákkal.Rendes gazdi mellett tökéletes családi kutya válhatna belőlük,biztos nálad is így lesz kedves 19/L :)
2011. jún. 10. 14:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!