Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a golden retriever...

Szerintetek a golden retriever vagy a labrador szebb?

Figyelt kérdés
ugyan a labrador harom szinben ismert(sarga,barna,fekete)..a golden retriever pedig egyben,tobb arnyalattal(kremtol az aranyig)melyiket tartjatok szebbnek?mint szintipusban,formaban,meretben,szortipusban..es minden mas szerint..mit gondoltok,melyik szebb?
2011. jún. 20. 00:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Golden, minden tekintetben, azon belül is a legvilágosabb, szinte fehér színváltozat.
2011. jún. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
amugy nekem is egy goldenem van:) es nagyon vilagos kremszinu..egy kicsit a hata sotetebb:)gyonyoru kutyus..csak felvetodott bennem a kerdes hogy a tobbsegnek melyik fajta tetszik..:)
2011. jún. 20. 00:09
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem labim van. :)

szerintem mindkettő gyönyörűű de értelemszerűen a labira szavazok. :))

2011. jún. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is labim van,és nagyon értelmes.

Már kutyáknál is a szépség számít?Hova viszed szépségversenyre?:D

2011. jún. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nem..csak ugy kivancsi voltam hogy az emberek tobbsege melyiket kedveli..:)de a szepseg ugyis relativ na..:D

csak a tobbseg dont:))...mellesleg mindenkinek az tetszik inkabb ami van,mert azert valasztotta gondolom..:D

2011. jún. 20. 00:21
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit értelmetlen a kérdésed, mert mindkét fajta szép. Sőt, a kutya fajták legtöbbje szép.

Az meg egyértelmű, hogy mindenkinek a sajátja a legszebb. Nekem is az én fajtám a legszebb a szememben, de tudok gyönyörködni bármely fajta egészséges egyedeiben is.

2011. jún. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Labradorom van nekem is.:)) Szerintem mindkettő a maga módján szép. De a labi cukibb.:)
2011. jún. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A golden kinézetre jobban tetszik, de amúgy mindkét fajtát szeretem, tündérek. :) Nekem labi keverékem van. Formára labrador, csak hosszú a szőre. :)
2011. jún. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
00:30,szerinted ertelmetlen,szerintem meg nem..engem erdekel mit gondolnak errol masok..hol erdeklodnek ha idegen emberek velemenye erdekel,ha nem itt?szerintem meg a kutyafajtak egy igen nagy resze,azok az apro palota pincsik stb. kifejezetten csunyak..na de nem adtal valaszt hogy melyik tetszik jobban..engem meg csak a annyi erdekelne..mas nem
2011. jún. 20. 01:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Így van mindenkinek a saját kutyája a legszebb, nekem speciel a golden, mert nekem is az van, de nem a krém színű, hanem az a közepes arany, a füle meg sötétarany.
2011. jún. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!