Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaműtét! Mit tegyek?

Kutyaműtét! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kutyámnak lehet, hogy eltört az első lába, vagy az is lehet, hogy ínszalagszakadása van. Bár az állatorvos látta és azt mondta, hogy röntgenezni kell és valószínűleg műteni kell, ami nagyon drága (kb.60000 Ft). Mondana Debrecenben valami ingyenes, vagy valami olcsóbb állatkórházat valaki? Mit tegyek?
2011. jún. 20. 13:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
60000 nem sok egy szilánkosra törött lábért. ingyen senki nem fogja neked megcsinálni. Viszont minden orvossal meg lehet állapodni,hogy részletben fizeted.pl3x 20 ezer havonta.
2011. jún. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennél nem nagyon fogsz olcsóbbat találni, max akkor, ha volt kötve a kutyádra biztosítás. De miután állatokra nincs tb, így mindig fel kell készülni ilyen kiadásokra:(
2011. jún. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Túl sok animal planetet nézel, nálunk nincs ingyen állatorvos, és az olcsó is ritka, meg rizikós. Ha nem fizeted meg az árát, lehet hogy a kutya bánja, mert nem műtik meg rendesen. Inkább próbálkozz a részletfizetéssel.
2011. jún. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elhiszem,hogy nem lenne sok 60000 Ft csak én egy 15 éves lány vagyok és most hogyan szerezzek rá pénzt? Még diákmunkába nem mehetek mert nem vagyok 16 és anyukámék nem adnak pénzt rá sajnos. Ti mit tennétek a helyemben?
2011. jún. 20. 14:16
 5/17 anonim ***** válasza:
Sajnos, nem fog menni maximum részletfizetéssel. Remélem rendben lesz a kutyád!
2011. jún. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
a szüleid kötelesek adni,ugyanis az állatvédelmi törvény szerint az állat kezelésének megtagadása 2éves börtönnel büntethető.
2011. jún. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
és te kiskorú vagy, tehát a kutyáért ők felelősek.
2011. jún. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom...én akkor vállaltam kutyát először, amikor már volt önálló keresetem, és tudtam, hogy bármi történik, ki tudom fizetni az orvosi kezeléseket. Kérj kölcsön, nincs más ötletem.
2011. jún. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a kommenteket.
2011. jún. 20. 14:19
 10/17 anonim ***** válasza:
A szüleidnek kötelességük kifizetni.Mondd meg nekik hogy állatkínzás ha nem tesik. Egyébként mi történt a kutyával ?
2011. jún. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!