Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehetett ez? Szédelgett...

Mitől lehetett ez? Szédelgett és bepisilt.

Figyelt kérdés

Hasonló esetekben én is mindig azt javaslom, hogy állatorvos, de most mégis tőletek kérnék segítséget.

Most értem haza, és apukám azzal fogadott, hogy a kutyám (aki amúgy 100%-ig szobatiszta) 1-2 órával ezelőtt 2x is bepisilt, és percekig szédelgett.

Okozhatta a meleg? Lakásban van, és egyébként is nagyon nehezen viseli a meleget, 2 éve már egyszer rosszul lett (akkor is ugyanígy szédelgett) igaz akkor kint voltunk a szabadban.

2-3 hónapja volt vérvételen, hasi és szív ultrahangon, elvileg minden rendben vele.

Van étvágya, kicsit be van lassulva, de a nagy melegben mindig ilyen...Viszont ez a bepisilés nem tetszik. Okozhatta a hirtelen rosszullét? Azóta jól van.


2011. jún. 22. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

"Hasonló esetekben én is mindig azt javaslom, hogy állatorvos, de most mégis tőletek kérnék segítséget.


Jól írod!Állatorvoshoz kell vinni.Itt nem állatorvosok vannak akik mindenre azonnal válaszolnak.

2011. jún. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 D.O.81 ***** válasza:

Miért van olyan érzésem, hogy általad leírt tünetegyüttes agyi elváltozásra utalhat? Erre nem gondoltatok.


Üdv!

2011. jún. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hétfőn elviszem Kiss Gabriellához, ő elsősorban epilepsziás kutyákkal foglalkozik. Elég sokat olvastam utána, és a tünetek arra utalnak. Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 24. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!