Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német törpe spicc lakásba?

Német törpe spicc lakásba?

Figyelt kérdés
Lehet nem is lesz kutyusom, de ha lesz akkor német spitzet vennék. Szerintetek jó lenne lakásba 80 m2 kba lakás? Vagy ha nem, akkor milyen fajtát javasoltok, ami nem yorki, nem chivava, hanem mondjuk vmi terrier? Búza terrierről pedig tudnátok belinkelni egy képet?
2011. jún. 23. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
80 négyzetméteres lakásba simán tarthatnál nagy testű kutyát is kellő mozgással. Az nem olyan kicsi lakás azért. Egy törpe spitznek maximum annyi lesz a hátránya, hogy szőrözik. De hát fésülöd majd :) Ez a fajta átka. De gondolom ezzel tisztában vagy. Terrier esetleg jack russel terrier? Azok kistestűek, jó családi kutyák, aktívak. Rövid szőrűek.
2011. jún. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és egyébként a yori kis terrier, mert yorkshire terrier :) És az igazi yorkik (tehát ami úgy is néz ki és tenyésztőnél min 100 ezer) igazi kis makacs kutyák, nem olyan kis törékeny ropikák mint amikre Te gondolsz. Csak hát áruk van..
2011. jún. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hello!

Persze, hogy jó lenne. Nekem nagyon tetszik például a cairn terrier, vagy a norfolk terrier(ezt sajna nem tenyésztik Magyarországon), westie, welsh, staffordshire bull, skye. A búza terrier pedig szerintem nem fajta, hanem szín.

2011. jún. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Huh köszönöm a válaszokat. :)
2011. jún. 23. 23:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Barmekkora kutyat tarthatsz, a kerdes az mennyit tudnad mozgatni?

Mennyire vagy tapasztalt kutyas? A terrierek eleg maceras ebek, nagy mozgas igenyuk van es a nevelesuk is kitartast igenyel de ha egyszer ratalalsz a kozos hangra igazi tarsa valnak.

Ilyen kis-kozepes kutyakbol hirtelen ezek jutnak eszembe: torpe uszkar, torpe schnauzer, pincsher, lhasa apso, spaniel, mopsz, francia bulldog, tibeti terrier, bichon, shi-tzu, tacsko, kinai kopasz, jack/parson russel terrier, cairn terrier, foxi, tibeti spaniel, pekingi palota kutya, westie

2011. jún. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyok tapasztalt, ez lenne az első kutyám, de már tudok egyet s mást róluk, mert apámnak (aki nem él velünk) van 4 kutyája, akik mind másmilyen nevelést gényelnek. De azt hiszem én elég jól kijövök mind a 4el. És milyen olyan kutyát ajánlotok, ami kezdőnek is megfelelő?
2011. jún. 24. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!