Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök kutya érkezik. Milyen...

Kölyök kutya érkezik. Milyen előkészületeket tegyek?

Figyelt kérdés

A kábeleket, konnektorokat "eldugtam" (lefedtem falra rögzített falemezzel). Az ágyak alatti réseket is eltorlaszoltam. Minden olyan dolgot, amit elérhet, és leverhet, feljebb tettem. Tisztítószereket is szintén elérhetetlen helyre tettem. Mire figyeljek még, milyen átalakítások kellenek a házba?:)

Köszi!


2011. jún. 26. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem még a szőnyegeket szedd fel amíg nem lesz szobatiszta a kutyus:-) Más átalakításra nagyon nem lesz szükség. Gondolom az elején sokat leszel vele, meglátod, hogy mire van szüksége.
2011. jún. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor 7 évvel ezelőtt vettünk egy kiskutyát,akkor mi is mindent elpakoltunk.Aztán a kutyám szétszedte a kanapét :)
2011. jún. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
adj neki játékokat,ha nem akarod,hogy a bútort megrágja,mert ugye azt is szokás,ha nincs megnevelve...szobanövényekkel is óvatosan...lelógó dolgokkal szintén...
2011. jún. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!