Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám figyelemre...

Hogyan tudnám figyelemre tanítani?

Figyelt kérdés

Egy kis segítséget szeretnék kérni.

A kutyámat szeretném betanítani alap dolgokra (ül, fekszik stb. )de egyáltalán nem figyel rám.

Az ült már megtanulta úgy ahogy de lefeküdni nem tud csak nyalogat meg ugrál rám. Hogyan tudnám rávenni hogy figyelje n rám már jutalomfalattal is próbálkoztam de nem sok sikerrel? :/


2011. júl. 1. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
itt van pár cikk a kutya alapszintű tanításáról, tök ingyen, és egész hasznosnak tűnik: [link]
2011. júl. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
labdás a kiskutya?
2011. júl. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt kötôdési problémák vannak.

Van egy jó megoldás, amitôl nem kell megijedni de nagyban hozzájárul a kutya-gazda kapcsolat javításához és ahhoz a kutya rád figyeljen.


A héten két nap kivételével a napi kajaadagját csak sétáltatás közben, tôled kapja meg. Ezt csináljátok legalább 2 hétig, de 1 hónapnál tovább ne.

Ezen kívül amit már belinkeltek: a falkavezérséget erôsítô gyakorlatok szorgos gyakorlása (5perces szabály, kapun ki-be menés, gesztusevés stb.)

2011. júl. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős ez a kutyus? Szerintem még hebrencs, és azért ugrabugrál. Én 4 hónaposan kezdtem el a koncentrációs gyakorlatokat, de mondjuk az enyém egy disznót felfalna bármikor:)
2011. júl. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1 éves kb a kutya. De a másik gondja hogy a tyúkokat bántsa.

De csak akkor amikor nem vagyunk a közelbe. Ha ott vagyunk meg el van velük sokáig.

Erről se tudom leszoktatni. :(

2011. júl. 4. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!