Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen a beagle kutya? Tapaszt...

Milyen a beagle kutya? Tapasztalatokat kérnék? Honnan olvashatnék még róla? Milyen természetű ; okos vagy makacs vagy mennyi a mozgás igénye? Stb

Figyelt kérdés
Milyen nevet adnátok a bigli kutyának? Magyarországon kb mennyi beagle kutya van?Jól kijön más állatokkal ? lakásban tartható? Csalási kedvencnek jó? Agilityben milyen?Meg tapasztalatokat kérnék h h kell tanítani? tapasztalokat kérnék hohyan kell nevelni?Bocsi a hoszú kérdés sorért!
2009. márc. 29. 10:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha visszanézel, akkor meglátod, hogy minden harmadik kérdés a beagle-kel kapcsolatos. Ma magyarországon nagyon divatos és sajnos így a szaporítók egyik kedvenc fajtája. Nagyon gondold meg, hogy honnan veszel.
2009. márc. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
ok
2009. márc. 29. 10:24
 3/24 anonim ***** válasza:
80%

Nekem 9 hónapos beaglem van :D

imádnivalo

mozgásigény : nagyon nagy


étvágya: nagyon sokat tud enni(az enyém szoszerint mindent megeszik ami ehető)de vigázni kell mert tényleg ha nincs sokat sétáltatva víve akkor hajlamos a hízásra


makacssága:hát az enyém most an a legmakacsabb korban de nem vészes tudja h ki a falkavezér szóval nem vészes


nagyon jól kijön más kutyákal mert ugye falkakutya sőt nem is szereti a magányt


okosága: enyém 5 hetesen már tudott ülni ma már tud:

-ülni

-maradni

-nyugszik

-labda

-keres

-hozd vissza

-pacsi

-köszönöm

-kérem

-fekszik--> ez úgy történ h egy héttel ezelőt behoztam a házba és nem bírtlenyugodni és eldöntöttem h megtanitom neki h fekszik és a lényrg az h egy nap alltt megtanulna h fekszik ( esküszön)


-lakásban is tartható de az enyém szerintem depresszipos lenne már ha benti kutya lenne mert annyi energiája van

de ha bejön egy kis időre úgy jó


-tartása borzasztó egyszerű:etesd,szeresd,játsz vele,és szeress és nem szabad elkényesztetni mert akkor nagyon makacs lehet majd és nem fog rád hallgatni tudnia kell h te vagy a falkavezér


ha van még kérdésed akkor írj ide : rita_2@freemail.hu

2009. márc. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%

Szia! Nekem van egy 13 hetes lány beaglem. Hosszas gondolkodás után lett Emma a neve. Egyébként bármilyen név adható neki, de nagyon sok beagle-t hívnak Bejglinek.

Nézd meg ezt az oldalt: www.beagle-club.hu

Agilytire és minden másra tanítható, legfőképp jutalomfalattal ösztönözhető:)

Lakásban tartható, a mienk is itt van:)

Nevelni keményen és következetesen kell, első kutyásnak nem ajánlják. Ha gondolod, írj privit.

Amúgy lehet kapni róluk könyvet is, meglepő módon Beagle a címe.

2009. márc. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%

Keress rá sokszor volt róla szó, röviden:


A világ legmakacsabb kutyája,


csavargásra erősen hajlamos,

magára hagyva a lakásban óriási károkat okoz, mozgási igénye nagy!!!

2009. márc. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
de a kérdésemre nam kaptam választ :(
2009. márc. 29. 11:36
 7/24 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat bocsi amit előbb írtam nem ide akartam
2009. márc. 29. 11:41
 8/24 anonim ***** válasza:
66%
A válaszolók leírták a tapasztalataikat, hogy honnan olvashatsz róluk, azt is leírták hogy milyen természete van a kutyának, mozgásigényéről és makacsságáról is nyilatkoztak, arra is válaszoltak milyen nevet adj neki, meg hogy lakásban tartható e és érdemes e, neveléséről is megírták hogy hogyan kell. És mégsem kaptál választ? Vagy szelektíven olvasol vagy nehéz a felfogásod.
2009. márc. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
szia. nekm 4 van belöle.nagyomn makacsak,mind .erösen kell nevelni öket,sokszor fel ekll emelnia hangod mire szot fogad ,de akkor is ugy tudnak nézni,mint egy kamasz,mikor rajt kapták valamin.egyébként tündériek,nagyon tudnak szeretni.csavargásra nagyon hajlamosak,hiszen van bennük vadászkutya vér.más kutyikkal jol kijönnek,nics velük gond,bár a területüket védik.én imádom öket ,és mindig beaglem lesz ezután is.ja ,az enyémek nagyon jol vadásznak rágcsálokra,mikor ifdeköltöztünk egy csomo vakondturás volt a z udvarban,mára egy sincs.nagyon mohok ezéprt hizásra hajlamosak,nem addig eszik amig éhes,hanem amig lát valamit ami ehetö.nekm napközben udvaron vannak,szabadon,de ha elmegyek valaovéá,akkor van egy jo nagy kennelhjük,oda zárom öket be,neghogy megpattanjanak.éjszak ittbent alszank,a konyhában.remélem tudtam segiteni.irtam privit is.
2009. márc. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

11:43-nak írom:Én vagyok a szelektív olvasó? nem sül ki a szemed ; h mit írtam ALÁ!érdekes a többi ember eltudta olvasni!

a többi válaszadónak:köszi szépen a válaszotokat sokat segítettetek!

2009. márc. 29. 14:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!