Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagytestű, csípődiszpláziás...

Nagytestű, csípődiszpláziás kutyának valamilyen hordozókendőről (járáskönnyítőről) tudtok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:

A Julius K9 gyárt egy ilyenfajta speciális hámot, amivel a hátsó részét meg tudod emelni séta közben, ezzel könnyítve neki a járást. (nem tudom ilyen dologra gondoltál-e)


[link]

2011. júl. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valami ilyesmire,nagyon szépen köszönöm a segítséget!
2011. júl. 6. 09:30
 3/4 anonim ***** válasza:
ha már nagyon súlyos akkor van olyan is amin belerakod 1hámféleségbe és kerék is van rajta. 1amerikai műsorban látam, a lábát meg 2kis pántba kell rakni és ugyanugy tudja mozgatni de végülis elsőlábbal közlekedik meg a kerékkel ami hátul van
2011. júl. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!A járás még nem súlyos,csak nagyon lassú,a lépcsőzéssel vannak gondok.Úgy 30 kg körüli a kutyum,valami oldalra mintegy táskaként felvehető alkalmatosságra gondoltam,hogy teljesen levegyem a válláról a lépcsők terhét,de az sem biztos,hogy olyan könnyen felemelném nőként a drágát.De ha az kell,fel fogom emelni.
2011. júl. 8. 09:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!