Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai Stetfford Shireterier?

Amerikai Stetfford Shireterier?

Figyelt kérdés

[link]


mekkora gáz már, le se tudja írni a saját kutyája fajtájának a nevét rendesen , de szaporítja :S nem undorító??? "4 hetisek és már 2 kilosak.már most nagyon elevenek és mérgesek." uhh.... Ki szavaz arra, hogy "Kolompárék" árulják őket?ha értitek mire gondolok..


2011. júl. 6. 14:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül Kolompár, de egyértelműen szaporító.
2011. júl. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18%
És akkor mi van? Nem mindenkinek adódik meg a lehetőség hogy 80 ezres Iron Amstaffot vegyen, nekem is szaporításból való kutyám van de a lehető legjobb ellátást nyújtom neki.
2011. júl. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát ez undorító. Jól fel tudom baszni magam az ilyeneken... Pazar a helyes írása az illetőnek nem mondom. 5-6 hetesen elvihetők? Gratulálok ismét... 20-25ezer? Ennyiért már törzskönyves szülőktől veszel kölyköt aminek legalább a szüleinek van tk-ja még ha a kölyköknek nem is. De legalább egy alap vonal van a szemed előtt. De ez? "Ez miez?"
2011. júl. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez a hirdetés akkoris undorító. Nyilvánvaló, hogy fogalma sincs semmiről.
2011. júl. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Na meg ahogy a fajta nevét leírta. Hát az katasztrófa. Legalább google-ba nézett volna utána hogy kell leírni -.-"
2011. júl. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Tényleg undorító,bár azt az acélszürke szuka kiskutyát meg kell hagyni,aranyos! :D
2011. júl. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nekem se tk-s a kutyám , de tudom , hogy jó helyről van , és megkap mindent.nekem a helyesírással van a problémám , meg ezzel a szövegkörnyezettel , plusz biztos vagyok benne , hogy harcoltatja is a kutyákat.(mérgesek)
2011. júl. 6. 14:55
 8/15 anonim ***** válasza:

Ez idióta!

Nem is értem hogy van pofája 20ezret kérni értük!

Azt mondja "hetisek"! Vidéki tahó! Ez azt hiszi, hogy az a jó ha agresszívak, tuti, hogy csak viadalokat láttak a kölykök felmenői nem kiállításokat! Még ha ingyen árulná nem is lenne semmi baj vagy valami jelképes összegért, de ez pofátlanság, csak arra tartja a kutyáit, hogy pénzt hozzanak neki!

PARASZT!!!!

Remélem jó gazdákhoz kerülnek.

2011. júl. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
tökéletesen egyet értek utolsó válaszoló!! ugyan ez a gondolatmenetelem ezzel kapcsolatban
2011. júl. 6. 15:24
 10/15 anonim ***** válasza:
Még hogy kiállítást... A szuka kutya úgy néz ki mint egy játszótéri keverék [link] Köze nincs a fajtához. Pofátlanság ennyit kérni értük.
2011. júl. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!