Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem eszik a staffi?

Miért nem eszik a staffi?

Figyelt kérdés
Ma hoztam el egy 6 hetes staffit. Kb. délbe értünk haza vele, azóta semmit nem evett, pedig többféle kaját is raktam elé! Lehet h reggel sokat evett?
2011. júl. 7. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy stresszes szegény, túl korán hoztátok el a mamájától, a testvéreitől. Foglalkozz vele sokat, mutasd be az életterét (azokat a helyeket ahova beteheti a lábát, ahol ezentúl élnie kell), játsszatok, legyetek együtt minél többet. Az első pár nap nagyon fontos, hogy kialakuljon közöttetek a bizalom. Szegény azt sem tudja hol van, kik azok az emberek akik most körülötte vannak és vajon mit akarhatnak tőle..


Jah és tessék elvinni állatorvoshoz kivizsgáltatni. Ha nincs semmi baja akkor előbbutóbb enni fog, ők sem szeretnek éhezni.

2011. júl. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egész nap vele foglalkoztam. Már kezdett feloldódni, mert már nem húzta maga alá a farkát! Most meg alszik.
2011. júl. 7. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Költözés körül előfordulnak ilyenek, főleg ilyen dög melegben. Pórbáljátok meg később, mikor már hűvös lesz, és lenyugodott kicsit.
2011. júl. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért próbálj neki inni adni.
2011. júl. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Inni iszik, csak nem eszik...

Most meg már egy ideje alszik, itt van mellettem, folyamatosan figyelem.

Köszönöm szépen a válaszokat!

2011. júl. 7. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!