Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Leszedessük a Beagle kutyám...

Leszedessük a Beagle kutyám farkaskörmét?

Figyelt kérdés

Van 2 Beagle kutyám , 2,5 évesek , az egyiknek télen kétszer is volt baj a farkaskörmével , letört és csúnyán vérzett :/ ráadásul , ha néha ugrálnak meg tudnak vele karmolni . Vágni nehéz lenne a körmüket , annyira kis izgágák :D

Mennyi egy ilyen műtét?

Érdemes megcsináltatni ?

Mit csinálnának az én kis drágaságaimmal pontosan ? :D

tapasztalatokat várok :D


2011. júl. 10. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Kérdezd meg az állatorvosnál.

2. Igen, sőt kifejezetten ajánlott.

3. Lecsippentik a farkaskörmét.

2011. júl. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is Beagle manóm van(az én kincsem)Nekem augusztusban lesz 2éves,és azt mondta a doki,hogy a lábujjával együtt kell levenni már,mivel a tenyésztő elcseszte!Nem tudom,mennyi lehet egy ilyen műtét,10ezer minimum!Altatják,nekünk már sajnos csontot is vágni kell,ezért kicsit hosszadalmasabb a műtét!!Aztán kap a nyakára "lavórt"és kötözni fogják neki stb!A lavór azért kell,hogy ne piszkálhassa!Célszerű nyáron,amikor jó idő van megcsináltatni,mert télen elázik a kötés stb!
2011. júl. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
egyébként nekem engedi vágni:)
2011. júl. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel komplett altatásban csinálják, alsó hangon 20e.

Én megvárnám amig lesz valami komolyabb dolog ami miatt altattni kell (én én labimnak ivartalanításkor vették le).

Ezért nem vállalnám be a műtéti kockázatokat.

Azt persze te látod milyen állapotban van ... vagy a doki eldönti.

2011. júl. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!