Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya illik hozzám?

Milyen kutya illik hozzám?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, kertes házban lakom, volt már kutyám, valamilyen szinten értek hozzájuk. Napi 1 órát tudok vele sétálni. Heti 2x futok, de nem sokat, fél órát. Lakásban tartanám, de bármikor kimehet a kertbe. Vannak hugaim. Nyugodt, de játékos kutyát szeretnék.
2011. júl. 10. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
labrador
2011. júl. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Labrador, Golden Retriever...nekem Cavalier King Charles Spánielem van. Hihetetlen okos, aranyos, szép, gyorsan tanul..megmutattunk neki egyszer egy dolgot és utána kente-vágta..nálunk most még kertesben lakunk...igy ő este meg néha enni meg játszani bejön...sétáltatni még nem tudom 1 oltása nincs meg sajnos..de ezen a héten már meglesz:) utána panelba fogunk lakni mondjuk nekem napi 4szer viszem majd le sétálni 1 órákra, meg lesz h görkorizok mellette...de lesz rá kb 4-5 órám...:) tudom őt is ajánlani csak ha azt akarjátok, hogy kint aludjon akkor semmiféleképp...imád a közelemben lenni..mindig ott van ahol én vok(általában kint vok udvaron:P)és akármikor játszik...:Dviszont jövőre megkapom álmaim fajtáját dobermannt*-* őt is tudom ajánlani ha elég erős akaratú vagy(én kutyasuli mellett és sok évi kutyatapasztalat mellett veszem meg magamnak jövőre..:Deljártam kutyasuliba mindig amikor tehettem) vagy milyen fajtatípusok tetszenek? örző-védősek, vagy milyenek?

Bocsi, hogy hosszúra nyúlt..Lehet nem segítettem..De remélem:) 17/L

2011. júl. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Segítettél. :) Igazából a Cavalier és a Golden is nagyon tetszik. Nem tudok választani, legszívesebben mindkettő kellene. :)
2011. júl. 11. 00:16
 4/7 anonim válasza:

Kinézetre milyen kutyát szeretnél? ( rövid szörű,nagyobb vagy kisebb kutya )

Ha nincs komolyabb elképzelésed hogy milyen kutyát szeretnél, menj el egy közeli menhelyre,hátha megtetszik valamelyik gazdátlan kutyus. Az ottani gondozók bisztosan segítenének kiválasztani a számodra megfelelő kutyust!:)

2011. júl. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nekem Beagle-m van. nagyon okos, játékos és szereti a gyerekeket. én ugyan nem sokat viszem sétálni de jól elvan.
2011. júl. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia én vagyok aki a cavaliert ajánlotta, hát én se tudnék dönteni, amikor választani kellett akkor én is gondolkoztam, csak nekem azért volt könnyebb mert a cavalier kisebb és mi panelban lakunk :) viszont ha nem tudsz dönteni én régen mikor kicsi voltam azt csináltam, hogy kiválasztottam két kutyát és felirtam a nevüket és mindegyik alá 1-1 táblázatot h jó/rossz tulajdonságok vagy miért kéne és miért nem..ez mindig bevállt:P Majd írd meg melyiket választottad kiváncsi vagyok :)
2011. júl. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia nekem egy cairn terrierem van nagyon játékos, könnyen tanitható, a gyerekekkel is jól kijön de más kutyákkal nem nagyon barátságos. Ajánlom még a westiet, a labradort, és a

tacskót.

2011. júl. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!