Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A melegtől lehet hogy nem...

A melegtől lehet hogy nem eszik annyit a kutyám?

Figyelt kérdés
egy kistestű bichonról van szó..vettem neki egy újfajta tápot acanát és első 2 napban megette mind amit kitettem neki aztán egyre kevesebbet evett belőle most már egy maroknyit se eszik meg pedig ez tényleg nem sok..az lehet hogy a táp laktató és azért nem eszik belőle annyit meg a meleg miatt?? napközbe kap juti falatokat meg ha van olyan felvágott akkor azt is kap...mert játszik meg minden végül is amit elé rakunk megeszi ugyhogy nem hiszem hogy beteg lenne..csak a tápból eszik keveset..
2011. júl. 11. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet a melegtől. Én se kívánom a kaját, egész nap csak innék. Próbáld meg este etetni.
2011. júl. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
este kap mindig 8-9 körül kirakom elé és az éjszaka folyamán általában mindig megeszi..de most nem.. nem baj az éhenhalástól elég messze van csak gondoltam csak tud vki vmit mondani..de én is a melegnek tudom be..én se kívánom az ételt ilyenkor..
2011. júl. 11. 11:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hanem biztos az én kutyám amióta ilyen borzasztó meleg van kb fele annyit eszik,mint azelött
2011. júl. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, minden bizonnyal a melegtől van.

Szerintem az én éhenkórász yorkim az egyetlen ez a bolygón, aki még ilyenkor is állandóan enne :D Pedig marhára örülnék, ha egy kicsit neki is elmenne az étvágya, de neeem.

2011. júl. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne hagyd előtte a tápot éjszaka, mert így nem csoda, ha nem eszik rendesen. Add oda neki a tápot a szokásos időpontban, 10 percig hagyd előtte, amit nem evett meg az mehet vissza a tápos zsákba. Pár napig ezt eljátsszátok, utána meg fogja enni, mert tudja, hogy máskor nem lesz erre lehetősége.

Egy marék Acana szerintem bőven elég egy bichonnak, a golden retrieverem kapott 3-4 marokkal belőle. De a meleg miatt is csökkenhet az étvágyuk.

2011. júl. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én kutyám eleve nem táprajongó, és ehhez még hozzájárul a meleg is, szóval ő saját akaratából 2naponta eszik meg egy müzlistálkányi Dog Chow tápot. Picike kutya, fél éves és foxi-tacskó-yorki keverék
2011. júl. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!!


az a baj hogy hiába próbáltuk azt hogy elé rakjuk és 10-15 percig kint van nem eszi meg ezt már régen megpróbáltuk mert sokan mondták és ahogy hozzánk került ezt csináltuk utána nem csináltuk egy darabi aztán újra de nem eszik ha így csináljuk akkor egy hétig nem enne a tápot nem annyira szereti és ha még kevesebb időt van kinn végképp nem fogja megenni..de azért megpróbálom mégegyszer..

2011. júl. 12. 09:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyjatok fel a napközbeni nassolással. Kapjon naponta egyszer enni, eléteszed, ha nem eszi nyúl hozzá elveszed...ha hagy maradékot azt is elveszed.

A melegtől valóban csökkenhet az étvágya, de ha nasi kell, a táp meg nem az már válogatás. :D

2011. júl. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet...az én kutyám is kevesebbet eszik
2011. júl. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!