Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt miért csinálták anno?...

Ezt miért csinálták anno? (többi lent)

Figyelt kérdés

anyuék elajándékozták a labradorom, mert költözünk. már vagy fél éve, hogy ez megtörtént, DE nem értem hogy miért kellett olyan korán, miért nem maradhatott volna addig nálunk amíg el nem költözünk?! ha már mennie kellett... :(

,ég mindig itt lakunk, és valszeg egy ideig itt is fogunk, mert nem jönnek jelentkezők a házra :(


na DE: anyu azt mondta, (akinek adtuk kellett kutya) hogy azért adtuk olyan korán, hogy ne szerezzen másik kutyát az illető. mert h milyen szimpatikus emberek -.-" (anyu munkatársa) na szóval odakerült a kutya és kb. 2-3 hétig mondták, hogy jaj milyen édi, meg milyen okos, és szófogadó... aztán 3 hétre rá bejelentik, hogy vigyük vissza a kutyát, mert nekik nem kell mert ÁLLANDÓAN szét szedi a nádkerítést. vissza nem jöhetett mert én még most sem tőrödtem bele, és nem bírtam volna ki, ha még egyszer elmenne. persze könyörögtem, hogy hozzák vissza. anyu mondta, hogy nem, mert nem akarják összezavarni a kutyát se. na most másik munkatársánál van, ott jó neki, minden nap viszik úszni sétálni.


De miért kellett úgy elvinni, hogy bizonytalan a költözés dátuma??? :'( még mindig sírok miatta, ha felhozzák. voltam a kutyusomnál, kb. 2 percig simogattam, utána ki mentem a kocsiba sírni, mert nem bírtam tovább.


miért kellett, olyan hamar elvinni azt nem értem... most már olyan féltékeny vagyok, ha meglátok bárhol egy labradort, bármilyen kerítés mögött, rám jön a sírhatnék. loviba is jártam de már nem járok mert befogadtak egy labit, aki le ellett 5 kölyköt. nem bírok ott lenni, tudván hogy nekem is volt, de már nincs....


2011. júl. 12. 18:32
 1/3 anonim válasza:
Azért vitték el mert egy kutya nagy felelősség, és nyilvánvalóan a szüleid nem értek rá vele foglalkozni.
2011. júl. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

én foglalkoztam vele mindig, most is 3 kis pici kutyánk van mert hogy azok jöhetnek lakásba -.-" azokat is én vinném le mind 3-T pedig csak egy van belőlük amelyik úgymond az enyém, (legjobb barátom mióta a labi nincs <3 ) szóval nem ezzel van a gond. TUTI.


amúgy köszi azért a választ!

2011. júl. 12. 18:54
 3/3 A kérdező kommentje:

vinném le sétálni*


meg én is etetem őket állandóan, oltásra is én viszem, csak anyu adja ugye a pénzt

2011. júl. 12. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!