Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek, az mitől lehet...

Szerintetek, az mitől lehet hogy valaki, utálja a kutyákat? És ilyeneket miért írnak a kutyákról, internetes fórumokon?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 13. 14:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

tudatlan.


meg talán bunkó is... de mindenképpen tudatlan.

2011. júl. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
9%

hát ez egy nagyon nagyon nem is írom le inkább micsoda...szerintem macska párti aki utálja a kutyákat..

sajnos vannak ilyen emberek..én az ilyen embernek mondanám hogy a kutya a világ legjobb állata.. annyi vakvezető, meg egyéb segítő kutya van meg mentő kutyák is és még sorolhatnám mert ha ők nem lennének az emberek szerintem jelentősen hátrányba lennének rendőr kutyák, drogkereső kutyák nélkül ellenénk veszve szerintem... mondom tuti macska párti és nagy kutya ellenes..

2011. júl. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
18%
én is utálom a kutyákat... szemernyit sem hatnak meg... (N)
2011. júl. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
én csak sajnálni tudom azokat az embereket akik így utálják őket...
2011. júl. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség?Miért kéne bárkit is utálni!Mert más?Testileg igen!De lelkileg mindenki egy és ugyan az!!!;)
2011. júl. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

14.46

Ez nem igaz, a macskásokra pont h az a jellemző h minden állatot imádnak, inkább a kutyások szokták a macskákat utálni. Én ismerek olyan kutyást aki szemrebbenés nélkül seggbelő egy macskát, de olyan macskást nem, aki egyetlen ujjal is hozzáérne bármilyen állathoz.

2011. júl. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
utolsónak:van igazság benne, amit mondasz!
2011. júl. 13. 16:57
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem az utálattal van a probléma. A normális hozzáállás a közömbösség lenne, vagy a szeretet, esetleg imádat. Az utálat sohasem normális.

(Egyébként tényleg sok kutyás nem szereti a macskákat. De van ott más probléma is :), kutyások között is sok ellentét van, főleg kiskutya-nagykutya téren.. : kiskutya az hasztalan 'macska,patkány', nagy kutya pedig egy agresszív vadállat <elég sok helyen hallani ezeket a tébolyult eszméket :))

2011. júl. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Akinek nincs kutyája az miért ítélkezik? Képzeljétek az én kutyám elég önfejű, nem hódol, be... Mégis imádni való azzal, hogy ennyire makacskodik néha. És nem ilyen lábmelegítő, szőrpamacs.
2011. júl. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
utolsónak:képzeld nekem is van kutyám, és nem lábmelegítő szőrpamacs! A macskákat meg nem szeretem, azt nem mondom hogy utálom, de annyira nem szeretem őket.Úgymond inkább kutyás vagyok. Pont ezért voltam kíváncsi a véleményekre!
2011. júl. 15. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!